خانه » اخبار روز » اجتماعی » تمدید ثبت نام عتبات عالیات تا ساعت 24 فردا

تمدید ثبت نام عتبات عالیات تا ساعت 24 فردا

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان حج و زیارت استان قم از تمدید ثبت نام متقاضیان اعزام به کربلای معلی تا ساعت 24 یکشنبه و مرحله اول تشرف متقاضیان عمره مفرده از اواخر ماه جاری خبر داد.

اکبر رضائی با اشاره به تمدید ثبت نام متقاضیان اعزام به کربلای معلی اظهار داشت: تمام کسانی که قصد سفر به کربلای دارند، تا ساعت 24 روز یکشنبه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان حج و زیارت به نشانی atabat.haj.ir پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

وی عنوان کرد:  ثبت نام شدگان  از تاریخ 28 دی ماه  الی 23 اسفند ماه سال جاری روزانه در قالب سه کاروان اعزام می شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت استان قم اضافه کرد: هزینه های سفر مشرف شدگان با توجه به درجه هتل های اقامت آنها است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: تمام کسانی که سال 87 ثبت نام عمومی برای حج عمره انجام داده اند از 27 دیماه سال جاری الی نیمه اردیبهشت سال آینده اعزام می شوند.

رضایی ابراز داشت: اعزام به مکه مکرمه با توجه به اولویت ثبت نام شدگان است و 300 نفر از کسانی که در اولویت قرار دارند، مرحله اول و در قالب 46 کاروان اعزام می شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت استان قم ادامه داد: مرحله دوم تشرف به مکه مکرمه نیز از نیمه اردیبهشت ماه الی نیمه تیر ماه است.

وی تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نشانی qom.haj.ir مراجعه کنند.

رضایی با اشاره به فعال بودن سامانه پیام کوتاه سازمان حج و زیارت افزود: متقاضیان می توانند هرگونه سوال خود را به سامانه پیام کوتاه 30006451 ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.