خانه » اخبار روز » پاکستان صادرکننده مشروبات الکلی می شود!

پاکستان صادرکننده مشروبات الکلی می شود!

عصر ایران: پاکستان با وجود ممنوعیت مصرف نوشیدنی های الکلی در داخل، خود در حال تبدیل شدن به صادرکنندگان این کالاست.

 حجم تولید کارخانه تولید نوشیدنی های الکلی میری بروری در شهر روالپندی پاکستان به حدی افزایش  یافته است که مالک کارخانه به دنبال صادرات محصولات این کارخانه است.

این کارخانه شامل سه واحد است و هر واحد در هر ساعت، 14 هزار بطری نوشیدنی الکلی تولید می کند. سوال اصلی اینجاست که مصرف کننده این همه نوشیدنی الکلی در شرایط ممنوعیت دولتی، کیست؟

“رائد صبیح الرحمن” مدیر کارخانه گفته است: مصرف کنندگان محصولات این کارخانه، پاکستانی هایی از اقلیت های دینی هستند که چهار درصد از جمعیت پاکستان را تشکیل می دهند.

پاکستان 180 و نیم میلیون نفر جمعیت دارد. 96 درصد از جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند و بقیه هندو، مسیحی و سیک هستند.

برخی آمارهای غیررسمی هم می گویند که مصرف این نوع از نوشیدنی ها در  پاکستان روبه افزایش است و هم اکنون حدود 10 تا 20 میلیون نفر از جمعیت این کشور، نوشیندی های الکلی مصرف می کنند.

مالک این کارخانه که خود بازنشسته ارتش است ادامه داد: وزارت بازرگانی با صادرات نوشیدنی الکلی به کشورهای خارجی موافقت کرده است. اولین کشور مقصد، هند خواهد بود و سپس کشورهای اروپایی در مقصد صادرات این کالا قرار خواهند گرفت.

این کارخانه در سال 1860 میلادی و برای تامین نوشیندنی الکلی ارتش بریتانیا تاسیس شده بود.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *