خانه » گوناگون » آکادمی گوگوش صدای هنرجویانش را درآورد/ تصاویر

آکادمی گوگوش صدای هنرجویانش را درآورد/ تصاویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران، برنامه ای كه در چند سال گذشته به نقل مستقیم برخی از كارمندان شبكه بهایی من و تو از جمله خانم آزاده حسینی  با حمایت مستمر خاندان منفور پهلوی و شخص فرح پهلوی برسر آنتن می رود تا اهداف ضد دینی و اعتقادی این شبكه را به خوبی اجرا كند ، اكنون با ترفندهای خاصی به جذب مخاطب روی آورده است.
این ترفند های جدید كه حكایت از نوع دیگری از روشهای استعماری روباه پیر می كند تحت عناوین آموزشی در شاخه هنر موسیقی و خوانندگی به طور ویژه به مصادره فكر و ایده های جوانانی مشغول می شود  كه سالهاست به دلیل زندگی در غرب از فرهنگ وهنر ایرانی دور مانده اند به طوری كه حتی از تلفظ صحیح و شیوای كلمات فارسی نیز عاجز هستند.
جوانان لباس پوشیده به سبك غربی ها كه حتی كمتر موسیقی ایرانی هم شنیده اند با امید اینكه بعد از مطرح شدن و استفاده از آنتن این تلویزیون به ظاهر ایرانی فرصت های بیشتری در تلویزیونهای لس آنجلسی برای مشهور شدن پیدا كنند در طول دوره آموزش مجبور می شوند كه در مقابل دوربین شراب بنوشند و یا در كلاب های شبانه برقصند تا به اصطلاح مدیران این شبكه كاراكتری ویژه برای روی صحنه آمدن پیدا كنند و به اصطلاح خواننده صحنه شوند.
آکادمی گوگوش صدای هنرجویانش را درآورد/ تصاویر
آکادمی گوگوش صدای هنرجویانش را درآورد/ تصاویر

آکادمی گوگوش صدای هنرجویانش را درآورد/ تصاویر

 
از سوی دیگر و در حالی كه تقابل آشكار این شبكه  بهایی  با دین اسلام در برنامه های گوناگون آن بر كسی پوشیده نیست اما   دست اندركاران آن دختر مسلمانی را برای خوانندگی انتخاب می كنند كه با حجاب در سر تمرین ها حاضر می شود(!)و مخارج ناشی از انتخاب این فرد را نیز متقبل می شوند .
مدیر زن این برنامه مبتذل كه در سال گذشته به دلیل تقلب در انتخاب بهترین هنرجو اعتراض ایرانیان خارج نشین را برانگیخت از خوانندگان هرزه دوران پهلوی است با حمایت فرح پهلوی در حالی ساخت این برنامه را در شبكه تحت سیاست ملكه انگلیس دنبال می كند  كه موذیانه با نام بردن هنرمندان  داخل  كشور و محبوب مردم سعی می كند مخاطبان بیشتری را برای برنامه اش جذب كند. هنرمندانی كه دیگر در این دنیا نیستند تا بتوانند به سوء استفاده اسم خود در این برنامه اعتراضی كنند. خوانندگانی چون مرحوم ناصر عبداللهی و مرحوم فرهاد و یا آهنگسازانی چون مرحوم بابك بیات. هنرمندانی كه سالها با ماندن در وطن حاضر نشدند یوغ بندگی اجنبی ها را به گردن بیاندازند و راز ماندگاری شان از جمله همین بوده است.  
از روشهای پنهانی و زیر پوستی این برنامه علاوه بر ترویج فحشاء و بی حجابی القاء سیاست هایی در راستای بی توجهی به منافع ملی كشور و ترغیب به تلاش برای ایجاد ناامنی و شورش در ایران در قالب تولید ویدو كلیپ هایی است كه با سوء استفاده از این به اصطلاح هنرجویان نیمه ایرانی ساخته شده و در فضای مجازی منتشر می شود.  
پروژه ای كه امسال با اعتراض برخی از هنرجویان این اكادمی روبرو شد. این پروژه هر ساله با همكاری مستقیم برخی از این افراد مستقیم به مسائل ضد امنیتی می پرداخت اما  امسال در پی تكرار آن  كه از عموم هنر جویان  خواسته شد در ساخت ویدیو كلیپی مشاركت كنند كه كاملا اهداف ضد ایرانی داشت برخی از این دختران و پسران كه میلی به شركت در این برنامه های خصمانه علیه مردم كشورشان را نداشتند از همكاری در این پروژه سرباز زدند.
سوء استفاده از اثر یك خواننده متوفی و سناریوی رفتارخصمانه آشكار علیه مردم ایران چنان با اعتراض حتی به اصطلاح این هنر جویان روبرو شد   كه دست اندكاران برنامه را  مجبوركرد  آن ویدیو كلیپ را حذف و برنامه دیگری را به ظاهر جایگزین آن كنند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *