خانه » اخبار روز » تشکیل تیم ویژه پلیس در ماجرای سرنوشت کودکان سلطان آباد

تشکیل تیم ویژه پلیس در ماجرای سرنوشت کودکان سلطان آباد

به گزارش گروه شوک، هنوز مشخص نیست دومین پسربچه گم​شده چه سرنوشت تلخی دارد. از ساعت 10 شب 28 دی ماه سال جاری وقتی پسر 6 ساله ای به نام «امیرمهدی میناوند» یک روز پیش از جشن تولدش با پدرش به بقالی سر کوچه رفت و وقتی تنها برمی گشت ناپدید شد، سناریوی مرموزی کلید خورد.

«امیرمهدی» در فاصله کمی با خانه اش گم شده بود و خانواده وی همزمان با اطلاع دادن به پلیس شهر بهارستان به جست وجوهای گسترده ای پرداختند تا این که ساعت 10 صبح روز تولد جسد پسربچه که در خرابه ای رها شده بود پیدا شد و تحقیقات را وارد مرحله جنایی کرد.

همزمان با انتقال جسد این کودک پسر به پزشکی قانونی، کارآگاهان پلیس ویژه غرب استان تهران به ردیابی عامل جنایت پرداختند و در شاخه ها و زمینه هایشان خود را در برابر گره های کوری دیدند.

در نخستین مرحله تحقیق پدر امیرمهدی بازجویی شد و گفت: «من و پسرم برای خرید کاغذکادو به بقالی سر کوچه رفتیم که وقتی شنیدم آنجا کاغذ کادو ندارد از امیرمهدی خواستم به خاطر لباس های کمی که پوشیده بود به خانه برگردد تا من از مغازه های دیگر خرید کنم.» وی افزود: پس از چند دقیقه به خانه برگشتم اما اثری از پسرم نبود و با نگرانی به جست وجو پرداختیم تا این که جسدش پیدا شد.» کارآگاهان با وجود بررسی های گسترده هنوز به ردپایی از قاتل پسر 6 ساله نرسیده بودند که 5 بهمن ماه سال جاری در فاصله نزدیک به دو کیلومتری سبزدشت پسر 6 ساله ای به نام «امیرعلی مسرور» در محله الهیه گلستان به سرنوشت مشابهی و در مسیر بقالی تا خانه شان گم شد.

 

«امیرعلی» قرار بود تخم مرغ بخرد و خانواده اش وقتی خود را به سوپرمارکتی که بچه شان رفته بود رساندند شنیدند که 15 دقیقه پیش پسرشان با خرید تخم مرغ آنجا را ترک کرده و به سمت خانه شان حرکت کرده است.

با وجود جست وجوهای گسترده پلیس و خانواده «امیرعلی» پس از گذشت 6 روز هیچ ردپایی از این پسربچه به دست نیامد و با توجه به مشابهت سرنوشت این دو کودک فرضیه سریالی بودن پرونده آنان قوت گرفت.

همزمان با وقوع این دو حادثه مشابه شایعه هایی نیز مطرح شد که مهمترین آن گم شدن پسر 6 ساله دیگری در محله باغ مهندس بود که بررسی ها نشان داد هیچ پسری در این محدوده گم نشده است.

تیم ویژه پلیس

با به صدا درآمدن زنگ خطر در محدوده شهرستان بهارستان تیم ویژه ای از پلیس آگاهی غرب استان تهران تشکیل شد تا به طور فنی با تجسس  همزمان برای شناسایی قاتل «امیرمهدی» و ردیابی «امیرعلی» شاخه های مشترک را نیز تحت بررسی قرار دهند تا در صورت وجود ردپایی از قاتل سریالی از ادامه این سناریوجلوگیری کنند.

 

سرهنگ اصلانی رئیس پلیس غرب استان تهران در این خصوص به شوک گفت: «در حال بررسی همزمان هردو پرونده هستیم و هنوز چیزی مشخص نیست.» وی افزود: «مأمورانمان به صورت ویژه ای کارمی کنند و امیدواریم خیلی زود با مشخص کردن زوایای دو پرونده جزئیات آن را اطلاع رسانی کنیم.»

رئیس پلیس غرب استان تهران در خصوص سریالی بودن سرنوشت 2 کودک گفت: «فعلاً به چنین نتیجه ای مبنی بر ارتباط دو پرونده نرسید ه ایم و در حال بررسی هستیم.» سرهنگ اصلانی در خصوص دو شایعه مبنی بر این که پسر دیگری نیز در همان محدوده گم شده یا اینکه در قتل امیرمهدی مظنونی آشنا دستگیر شده است، گفت: «تنها 2 پسر در دو پرونده گم شده بودند که جنازه یکی پیدا شده و دیگری مشخص نیست الان در چه شرایطی است اما در پرونده قتل «امیرمهدی» مظنون آشنا نداشته ایم.

 

بنا به این گزارش؛ در انتشار خبر سرنوشت این کودکان در سلطان آباد که دیروز انتشار یافت از لحاظ محدوده جغرافیایی سلطان آباد به اشتباه از توابع اسلامشهر عنوان شده که این محدوده از توابع شهرستان بهارستان است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.