خانه » ورزشکاران » مصاحبه ورزشکاران » مهاجرانی: تیم ملی مشکل گلزنی دارد

مهاجرانی: تیم ملی مشکل گلزنی دارد

حشمت مهاجراني در گفت وگو با ايسنا، درباره شرايط تيم ملي فوتبال اظهار کرد: ما بايد در وهله اول کاري کنيم که به تيم ملي آرامش برسد. الان ديگر موقع انتقاد نيست. ما بايد به سليقه مربي در دعوت از بازيکنان مورد نظرش احترام بگذاريم. به هر حال او بعد از اين همه وقت، بازيکنان را به خوبي مي شناسد و نمازي و آقاجانيان هم به عنوان دستياران ايراني اش به او کمک مي کنند.

وي افزود: ما نبايد به گذشته برگرديم، بلکه بايد از آن تجربه کسب کنيم. کي روش هم مربي کم تجربه اي نيست و مي داند دارد چه کار مي کند. همه ما آرزو داريم که به جام جهاني برويم و اين اتفاق به نفع کل فوتبال ماست.

مهاجراني درباره جدال لفظي کي روش و بعضي مربيان ليگ برتري در هفته  گذشته گفت: البته کي روش در مصاحبه دومي که انجام داد به نوعي حرف هايش را تکذيب کرد و با تجربه خود تشخيص داد که الان وقت جنجال نيست و بايد آرامش در فضاي اطراف تيم ملي وجود داشته باشد.

وي در ادامه افزود: درست است که تيم ملي نتايج قابل قبولي نگرفته و همه روي دو بازي لبنان و ازبکستان انگشت مي گذارند، اما اين اتفاق ممکن بود در طول چند سال آينده براي هر مربي رخ مي دهد. ما شايستگي اين را داريم که تيم هايي بهتر از لبنان را هم شکست دهيم. تيم ملي بازيکنان خلاق و بزرگي دارد که هر لحظه مي توانند نتيجه  بازي را عوض کنند. هنوز در جدول تيمي از ما فاصله نگرفته و ما اين شانس را داريم که به طور مستقيم به جام جهاني برويم.

سرمربي سال هاي دور تيم ملي فوتبال در ادامه گفت: من واقع بينم. اين قدرت را داريم که با بازيکنان خلاق و تکنيکي خود امتيازهاي مهم بازي هاي باقي مانده را به دست بياوريم. البته نبايد فضاي نقد را به طور کامل ببنديم. مثلا تيم ملي الان در گل زدن مشکل دارد. هر چند که کادر فني هم مطمئنا به اين موضوع واقف است. در اين ميان رسانه ها نقش مهمي دارند و به راحتي مي توانند صد هزار تماشاگر را به ورزشگاه بکشانند و آنها هم واقعا يار دوازدهم تيم ملي هستند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علی دایی هیچ وقت دخترم نورا را شوهر نمی دهم! +عکس

در روزهای پایانی سال 94 فرصتی دست داد تا به علی دایی سراغ آقای گل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *