خانه » سرگرمی » فـال روزانه 1391/10/11

فـال روزانه 1391/10/11

فال روزانه متولدینفروردین

 

دیدار با دیگران امروز جنبه جالب و غیرمنتظره ای به خود می گیرد. شاید امروز لازم باشد کاری انجام دهید یا با کسی رقابت کنید یا حتی تعجب کنید که کسی هم وارد کارهایتان شود. قطعاً امروز روز کسل کننده ای نخواهد بود.

پیش بینی روابط شما: دلتان یک چیز می گوید و عقلتان چیز دیگری. در مورد رابطه شاید تعارضی بین آنچه فکر می کنید می خواهید و آنچه می دانید می خواهید وجود دارد. به خودتان شانس و زمان تصمیم گیری را بدهید. زیاد بر موضوع پافشاری نکنید صرفاً به این دلیل که می خواهید موضوع را حل و فصل کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز انرژی بسیار زیادی دارید، ولی مواظبش باشید. این خطر وجود دارد که ایده های شما به راه خطا بروند یا به طریقی جهتشان عوض شود. تغییرات زیادی در برنامه هایتان انجام ندهید تا وقتیکه در این خصوص با چند نفر مشورت کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز جاه طلبی شما در اوج خود است و اگر راهی برای کار کردن بطور مستقل، خصوصاً برای خودتان بیابید، این کار را می کنید. در می یابید که دوست ندارید کارمند کسی باشید و بیش از پیش متوجه می شوید که دوست دارید در کارتان استقلال داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: می خواهید کاری را انجام دهید، و در عین حال به چیزی کاملاً متفاوت فکر می کنید. درک کردن رابطه ها آنقدرها هم آسان نیست، پس نگذارید این مسئله شما را ناراحت کند. اگر معمایی در سرتان دارید، آخرین کاری که در این شرایط می شود انجام داد، این است که از مغزتان استفاده کنید.

پیش بینی شغل شما: در تلاش مداوم شما برای کاری بودن در موقعیت کاری کنونی، شاید جنبه خلاقیت خود را از دست داده اید. از امروز بهره ببرید و ذهن خود را آزاد کنید. جواب را در ابرها خواهید یافت!

فال روزانه متولدین خرداد

شاید به یک مسافرت ناگهانی و غیرمنتظره بروید. یا کارهای غیرمنتظره دیگری در ارتباط با چاپ، رسانه یا موارد پزشکی یا حقوقی انجام دهید. همه چیز پا در هوا است و به هر مسیری ممکن است بروید. شما هیجان بیشتری در زندگیتان می خواهید.

پیش بینی روابط شما: دوستم دارد؛ دوستم ندارد. اینها افکاری هستند که امروز در ذهنتان است. بهترین شرایط برای رفتن سر قرار را ندارید. اگر با ابهام این موقعیت کنار بیایید و فقط از قرارتان لذت ببرید، حتی ممکن است خیلی غافلگیر شوید. همینطور ادامه دهید!

پیش بینی شغل شما: از اظهار نظر خصمانه و مشاجره با دیگران خودداری کنید. در روزهای آتی شرایط در محل کار آسانتر می شود اگر امروز آرام باشید و بر روی کارهایی که باید انجام دهید فکر کنید.

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز منتظر هدیه از سوی کسی باشید. همچنین حال و هوای رمانتیک و احساسی شما امروز خیلی بالا است. جر و بحث های غیرمنتظره در مورد اموال مشترک می تواند نتایج غافلگیر کننده ای به بار آورد.

پیش بینی روابط شما: امروز زور خیلی جالبی برای گفتگو با فرد مورد علاقه تان است. این گفتگو شما را به گذشته ها می برد، یعنی زمانی که امیدها و انتظاراتی داشتید که هیچ وقت به حقیقت نپیوستند. همچنین یاد همه چیزهای خوبی می افتید که کاملاً ناگهانی اتفاق افتادند. مسائل زیادی از سرتان گذشت، ولی آینده چیزهای خوبی برای شما دارد.

پیش بینی شغل شما: شما قلباً یک انسان رویاپرداز هستید. پس امروز به خودتان فرصت رویاپردازی بدهید. اگر مردم می گویند که شما باید از بالای ابرها پایین بیایید و بنیادی تر و عملی تر فکر کنید تا موفق شوید، به آنها بگویید که انیشتین هم رویاپرداز بود.

 
فال روزانه متولدین مرداد

امروز مشاجره با دیگران را کنار می گذارید. همه مستقل است، به همین دلیل شما هم نمی خواهید به شما گفته شود چه بکنید و چه نکنید. با دیگران لجاجت نکنید چون ممکن است آنها هم با شما لج کنند!

پیش بینی روابط شما: می توانید شجاع باشید یا اینکه مثل ترسوها به گوشه ای پناه ببرید. امروز فرصت تأثیرگذاری بر یک فرد خاص را دارید، ولی به دلیلی خاص، و شک دارید که بتوانید این تأثیر را بر فرد مقابل داشته باشید. شما ظرفیت آن را دارید، فقط خودتان باشید و مهمتر از همه از آن لذت ببرید.

پیش بینی شغل شما: تا وقتیکه برای فکر کردن و نگریستن به آنچه بوده اید و آنچه انجام داده اید زمان نگذاشته اید، حرکت بزرگی در کار کنونی خود انجام ندهید. اشتباهاتی که کرده اید را مرور کنید چه کوتاه مدت و چه بلندمدت تا دیگر آنها را تکرار نکنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز برای کار انرژی زیادی دارید ولی دوست دارید فضایی برای خودتان هم داشته باشید. دوست ندارید کسی به پر و پایتان بپیچد. به احتمال زیاد روند عادی و روزمره کار شما بهم خواهد خورد، زیرا چیزی غیرعادی اتفاق می افتد یا کسی چیزی می گوید که کارها را به مسیر متفاوتی می کشاند.

پیش بینی روابط شما: شاید احساس کنید که در مورد یک رابطه خاص در حال گرفتن تصمیمی وحشتناک هستید. ولی در عین حال می دانید که از آنچه حالا هست، چیزهای بیشتری بدست خواهید آورد. علیرغم تفاوت عقاید بین شما دو نفر، اگر شانسی به خودتان بدهید، ارتباطی قوی بین شما برقرار می شود.

پیش بینی شغل شما: امروز روز خوبی برای فکر کردن به این است که شما می توانید استعداد هنری بیشتری در کار خود بکار بگیرید. مطمئن شوید که استعداد خلاقانه و باورنکردنی شما هدر نمی رود. نقشه ای بکشید درباره اینکه چگونه می توانید در روزهای آینده آن را عملی کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز بطوری غیرعادی به سفر، مسائل رمانتیک، هنر، دنیای سرگرمی، رویدادهای ورزشی و هر چیزی درباره کودکان، فکر می کنید. همه این حوزه پر از سرگرمی و موارد غیرمنتظره برای شما هستند. پرداختن به رابطه و مسائل عاطفی تان می تواند روزتان را روشن کند.

پیش بینی روابط شما: اگر امشب سر قرار می روید و منتظر امشب بوده اید، از حرف هایی که امشب می شنوید ناراحت نشوید. هر دوی شما تردید دارید و هر لحظه ممکن است احساس متفاوتی داشته باشید. انتظار هیچ چیزی را نداشته باشید، بالاخره همه چیز در جای خودش قرار می گیرد.

پیش بینی شغل شما: امروز در کارهایتان تعادل ندارید. اگر به روزهای قبل فکر کنید، می فهمید که از لحاظ احساسی زیاد از کارتان راضی نیستید. برای آنکه تغییر ایجاد کنید، درباره این موضوع آگاهی بیشتری کسب کنید.

فال روزانه متولدین آبان

 

روال عادی خانه شما امروز بهم می خورد. امیدواریم به خاطر خراب شدن لوازم خانگی تان نباشد. شاید خرابی های کوچکی پیش بیاید. شاید کسی سرزده به منزلتان بیاید. گوش بزنگ باشید تا در صورت تغییر شرایط غافلگیر نشوید.

پیش بینی روابط شما: در یک موقعیت رمانتیک چیزی مبهم تجربه می کنید. شاید با یک رابطه مبهم، مطمئن نباشید که سرانجام چه اتفاقی خواهد افتاد. این رابطه هیجان زیادی به شما می دهد و می دانید که چیزهای زیادی برای کشف کردن وجود دارد، ولی حس می کنید که باید احتیاط کنید. به غرایز خود اطمینان کنید!

پیش بینی شغل شما: امروز شما با یک تصمیم مهم دست و پنجه نرم می کنید که تأثیر زیادی بر آینده کاری شما می گذارد. سعی کنید در تحلیل موقعیت و موضع خود زیاده روی نکنید. باید به حس ششم خود اعتماد کنید و با دلتان پیش بروید.

فال روزانه متولدین آذر

با آنکه لبریز از ایده های خوب و هوشمندانه هستید و مشتاقید کاری نو انجام دهید، ولی امروز برایتان خالی از تصادف نخواهد بود. بنابراین به هر چیزی که می گویید و هر کاری که می کنید دقت داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: شما همیشه به همه کس و همه چیز بطور مثبت و خوش بینانه ای می نگرید، ولی شاید تعجب کنید که دیگران این تفکر مثبت را ندارند. طرفتان دچار سوئ تفاهم هایی در رابطه اش با شما می شود. تنها کاری که باید بکنید این است که به او دلگرمی بدهید.

پیش بینی شغل شما: امروز روز آرام کردن خودتان است. امروز بجای آنکه بر رهبری کارها اصرار کنید، سعی کنید دنباله رو دیگران باشید. در جریان رودخانه حرکت کنید و طرحی ارائه ندهید که مجبور شوید بر خلاف جریان حرکت کنید. اگر شک دارید، رویکرد دیگری بکار بندید.

فال روزانه متولدین دی

راه های تازه و انگیزه بخش برای پول درآوردن امروز به ذهنتان می رسد. بعضی از شما شاید بخواهند کسب و کار جدیدی راه بیندازند. با این حال، چون مسائل مالی شما قابل پیش بینی نیستند، ممکن است پول دربیاورید یا پول از دست بدهید.

پیش بینی روابط شما: امروز در یک مورد بیشتر احساس امنیت و اطمینان می کنید و در مورد دیگری، کمتر متقاعد می شوید. همه آن چیزی که در نهایت باید انجام دهید این است که لحظه به لحظه با جریان کارها پیش بروید و اطمینان داشته باشید که به آنجا که می خواهید می رسید. اگر سعی کنید رابطه تان را بر انتظارات خاصی منطبق کنید، ممکن است رابطه شما از هم بپاشد.

پیش بینی شغل شما: تنش و عصبانیت احتمالاً امروز خیلی بالا است حتی فکر کردن به مسائل کنونی محل کار شما را عصبانی می کند. با نگریستن به منظره کلی ماجرا، کمی از این تنش را آرام کنید. نگذارید جزئیات شما را دیووانه کنند. فعلاً آنها را کنار بگذارید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ناآرام و بیقرار هستید، زیرا تجربه های نو و چیزی تازه در زندگی تان می خواهید. طبیعتاً نسبت به فعالیت های همزمان، خودداری نشان خواهید داد. احتمالاً دوستان تازه ای پیدا می کنید. در مقابل محدودیت ها صبور نخواهید بود.

پیش بینی رابطه شما: در مورد رابطه عاطفی، اگر همه نقشه هایتان امروز نقش بر آب شد زیاد نگران نشوید. شما نمی توانید نتیجه را پیش بینی یا دستکاری کنید. اگر فقط از کنار هم بودن لذت ببرید و نگران چیزهای دیگر نباشید، بهترین زمان را خواهید گذراند.

پیش بینی شغل شما: تنش بین خود و دیگران را با اهمیت دادن به احساسات دیگران، تخفیف دهید. شرایط در محل کار خیلی راحت تر می شود اگر شما امروز رویکرد احساسی تری با افراد دور و برتان در پیش بگیرید.

فال روزانه متولدین اسفند

چیزی مهیج یا اسرار آمیز در پشت پرده است. ممکن است از آن آگاهی داشته باشید یا نداشته باشید، ولی مطمئناً اتفاق می افتد. این اتفاق هرچه باشد، آن را حس می کنید و احساس بیقراری و شاید اضطراب می کنید. آرام باشید.

پیش بینی روابط شما: اگر امروز بتوانید با فرد مورد علاقه تان حرف بزنید، در مورد ترس ها و سوءتفاهم های او بیشتر اطلاعات کسب می کنید. در مورد امیدها و انتظاراتش و همه چیزهایی که او شما را فقط به خاطر آنها تحسین می کند و مورد احترام قرار می دهد، آگاه می شوید. رویهم رفته اگر بحث و گفتگوی مفیدی می خواهید داشته باشید، باید برایش زمان بگذارید.

پیش بینی شغل شما: امروز زمان آماده کردن خود برای کنترل بعضی از شرایطی که در محل کار درگیر آنها بوده اید را دارید. امروز اطرافیان خیلی از ایده های شما استقبال می کنند. پس اکنون زمانی عالی برای تماس با افراد است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.