خانه » سرگرمی » تمدید پاداش ۴۰ میلیون پوندی برای ازدواج با این دختر! + تصاویر

تمدید پاداش ۴۰ میلیون پوندی برای ازدواج با این دختر! + تصاویر

چند ماه پیش یک مرد میلیاردر هنگ کنگی برای اینکه دختر همجنس باز خود را سر به راه کند پاداش قابل توجهی به مبلغ ۴۰ میلیون پوند برای کسی که بتواند دخترش را متقاعد به ازدواج با او کند در نظر گرفت.

دختر این مرد، ۸ سال است که بر خلاف نظر پدرش با شریک هم جنس خود زندگی می کند و سال گذشته به صورت رسمی در یک کلیسا در پاریس با او ازدواج کرد. مخالفت آقای سیسیل چائو با این ازدواج سبب شده است چنین پاداشی را برای دامادش در نظر بگیرد.
جیجی چائو ۳۳ ساله دختر این مرد ثروتمند میگوید نظری در رابطه با این کار پدرم ندارم اما به نظرم سرگرمی جالبی باشد.
این مرد چینی اعلام کرده است اصلا اهمیتی نمیدهد که داماد آینده اش پولدار باشد یا فقیر تنها چیزی که اهمیت دارد اخلاق و رفتار اوست و اینکه بتواند دختر این مرد را عاشق خود کند. این خانم فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه منچستر در سال ۱۹۹۹ است و اکنون در همین زمینه در انگلستان مشغول به کار است.
با انتشار این خبر انتظار می رفت افراد زیادی به وی مراجعه کنند و بدون دردسر صاحب یک زندگی لوکس و راحت شوند ولی ظاهرا طی چندین ماه جنجال خبری هنوز کسی حاضر به ازدواج با این دختر نشده و این میلیاردر هنگ کنگی تصمیم گرفته است بیش از پیش تبلیغ کرده و با نمایش ثروت خود افرادی را ترغیب به این کار کند.
آقای چائو گفت: دختر من همچنان جوان و زیباست و من جهیزیه ی سنگینی را برای او در نظر گرفته ام.
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *