خانه » اخبار روز » دستگیری دو پسر جوانی که به 9 زن تجاوز کردند

دستگیری دو پسر جوانی که به 9 زن تجاوز کردند

دو پسر جوان که با ربودن زنان و دختران در ورامین آنها را به طرز هولناکی مورد آزار و اذیت قرار می دادند پس از دستگیری به 9 فقره تجاوز به عنف اعتراف کردند.
به گزارش مهر، یکم بهمن ماه امسال زن جوانی با مراجعه به اداره آگاهی ورامین با طرح شکایتی گفت: شامگاه دیروز از ورامین سوار یک دستگاه پراید شدم تا به تهران بیایم پس از طی مسافتی در محلی خلوت راننده از مسیر اصلی خارج شد و همدست او با تهدید چاقو سر مرا به زیر صندلی برد.
دو مرد شیطان صفت سپس من را به یک اتاقک مخروبه برده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار دادند. آنها پس از سرقت پول و طلاهایم مرا در محلی خلوت رها کرده و گریختند.
پس از طرح این شکایت ماموران تحقیقات برای شناسایی متهمان را در دستور کار قرار دادند در حالیکه تجسس ها در این رابطه آغاز شده بود زن دیگری با طرح شکایتی مشابه اعلام کرد از سوی دو سرنشین خودروی پراید ربوده و در بیابان های اطراف ورامین مورد آزار و اذیت قرار گرفت.
کارآگاهان پلیس آگاهی با چهره نگاری از دو پسر متجاوز متوجه شدند یکی از آنها از مجرمان سابقه داران می باشد. از سوی دیگر با کمک شاکیان پرونده شماره پلاک خودروی دو پسر شیطان صفت به دست آمد و با ردیابی های تخصصی ماموران یکی از آنها به نام سعید 22 ساله را دستگیر کردند.در بازرسی از خودروی متهم نیز تلفن همراه یکی از قربانیان کشف شد.
پسر جوان در بازجویی های ابتدایی منکر هر گونه جرمی شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و به ربودن و آزار و اذیت زنان با همدستی یکی از دوستانش به نام جواد 21 ساله اعتراف کرد.
با توجه به اینکه احتمال می رفت آنها مرتکب جرایم دیگری نیز شده باشند تحقیقات از آنها آغاز که متهمان به ربودن و آزار و اذیت 9 زن طی 45 روز گذشته اعتراف کردند.
در جریان بررسی ها مشخص شد آنها در یکی از سرقت های خود فرد دیگری را همراه خود برده اند که متهم ردیف سوم پرونده نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر شد که بازجویی ها نشان داد او در آزار و اذیت زنان هیچ نقشی نداشته است.
تاکنون 5 زن با مراجعه به اداره آگاهی با شناسایی دو پسر شیطان صفت از آنها شکایت کرده اند. یکی از قربانیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات جنایت سیاه این دو تبهکار گفت آنها مرا به یک اتاقک سرایداری برده و هر چه التماس می کردم به حرفهایم گوش نمی دادند حتی به آنها گفتم پول و طلاهایم را بگیرید و مرا رها کنید اما آن دو به شدت مرا مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از تجاوز در خیابانی خلوت رها کردند.
بررسی های پلیسی نشان می دهد متهم ردیف اول این پرونده یک اتاقک سرایداری داشته که اغلب قربانیان را در آنجا مورد آزار و اذیت قرار می داد.
دستگیری دو پسر جوانی که به 9 زن تجاوز کردند
با توجه به اینکه احتمال می رود تعداد شاکیان این پرونده افزایش پیدا کند قاضی کوهپایه بازپرس شعبه دوم دادسرای ورامین با درخواست چاپ عکس دو متهم اصلی پرونده در رسانه ها از افرادی که از آنها شکایت دارند خواست به شعبه دوم دادسرای ورامین مراجعه کرده و مطمئن باشند مشخصات آنها به صورت محرمانه در پرونده حفظ خواهد شد.
سرهنگ فتحی فرمانده انتظامی شرق استان تهران نیز در این باره گفت: هم اکنون تحقیقات از متهمان در اداره یکم پلیس آگاهی ورامین ادامه دارد. دو نفر از متهمان پرونده متاهل هستند و ماموران در عملیاتی 48 ساعته و با حضور 5 تیم غیرمحسوس متهمان را دستگیر کردند.
وی افزود: با اسناد و مدارک کشف شده در خانه متهمان تاکنون شاکیان شناسایی شده اند و آنها از ترس آبرو طرح شکایت نمی کردند. شاکیان توجه داشته باشند مشخصات آنها به صورت محرمانه در پرونده می ماند.
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.