خانه » سرگرمی » فـال روزانه 1391/10/12

فـال روزانه 1391/10/12

فال روزانه متولدینفروردین

 

امروز روز گیج کننده و در عین حال شادی برای شماست. امروز منظم بودن کمی سخت است، بنابراین سعی نکنید کارهای زیادی انجام دهید. ولی اشتیاق داشتن درباره همه چیز خوب است! از روزتان لذت ببرید. قول هایی بدهید که می توانید بر سر آنها بمانید، به خصوص به خواهر و برادرها و فامیل.

پیش بینی روابط شما: در مورد روابط احساسی، نباید خودتان را محدود به آزمون و خطا کنید. انرژی امروز باعث شده است که به اشتباه بیفتید، ولی شما اصرار دارید که حق با شماست. و این می تواند خیلی خجالت آور باشد. اگر جایی می روید، فقط به تفریحتان بپردازید و مکالمات عمیق تر را برای زمان دیگری بگذارید.

پیش بینی شغل شما: در حالت نرمال شما دوست دارید به جهت باد دقت کنید و در مورد برنامه های جدید در محل کار اجازه می دهید که خوش شانسی شما را به جلو براند. امروز روزی است که باید خلاف آن را انجام دهید. رویکرد محافظه کارانه تری اتخاذ کنید و مطمئن شوید که یک یا دو نقشه فرعی در گریبان دارید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز روز مطبوع و خوشایندی است. دوست دارید استراحت کنید، بخوابید و تا آنجا که می توانید کارهای کمی انجام دهید. از وقایع ورزشی لذت می برید. همچنین به مسائل احساسی، ابعاد اجتماعی، فیلم و سریال و بازی با بچه ها علاقه نشان می دهید. امروز روز جشن است.

پیش بینی روابط شما: الان برایتان سخت است بفهمید که چه کاری باید انجام دهید. حس کردید که شما و فرد مورد علاقه شما بسیار بهم وابسته هستید و احساس امنیت کردید. ولی امروز بطور غریزی می فهمید که چیزی متفاوت وجود دارد، حتی اگر نتوانید دقیقاً انگشت روی آن بگذارید.

پیش بینی شغل شما: چرخه جدیدی در محل کاری شما آغاز می شود که احتمالاً برای شما شانس زیادی در مورد کارتان می آورد. الان زمانی عالی برای برنامه ریزی ترفیع یا افزایش حقوق است. شما لیاقتش را دارید و به احتمال زیاد آن را خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز از خانه نشستن لذت می برید در حالیکه دوست دارید استراحتی تجملی داشته باشید. بدانید که بحث کردن با بزرگترها (به خصوص والدین) امروز گیجتان می کند. برای گرفتن تصمیمات مهم روز خوبی نیست.

پیش بینی روابط شما: امروز روابط نزدیک برای شما گیج کننده هستند. ممکن است در مورد برنامه ای که شما با فرد موردعلاقه خود ریخته اید، شک داشته باشید. شاید بهتر باشد ایده اصلی تان را جالب تر کنید و بگذارید فانتزی و تخیل در برنامه ای که دارید راه یابد. بعداً می توانید به جزئیات بپردازید.

پیش بینی شغل شما: رویکرد تصادفی شما در محل کار امروز برایتان نکات خوبی با رئیس یا همکاران درست نمی کند. الان زمان مهمی برای شماست تا به دیگران نشان دهید که علیرغم گرایشات متغیر، شما فردی اهل عمل هستید.  

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز تخیل شما در اوج خود است، یعنی روز خوبی برای آنهایی است که در کار نوشتن هستند. گفتگو با دیگران امروز کمی گیج کننده خواهد بود. شما از ایده های بزرگ سرگرم می شوید و امیدوارید دیگران با طرح ها و نقشه ها شما موافق باشند.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز به شما فرصتی می دهد که وارد چرخه های جدید شوید و دوستان متفاوتی پیدا کنید، به خصوص اگر به دنبال مسائل رمانتیک هستید. ولی باید کمی ماجراجوتر باشید و دیگر نگران این نباشید که اثر بدی بر نگاه دیگران به خود داشته باشید. اگر بجای نقاط ضعف و منفی، بر نقاط قوت خود تمرکز کنید، از موفقیت بیشتر لذت خواهید برد. 

پیش بینی شغل شما: برای رسیدن به اهدافتان در حیطه کاری، باید در حال حاضر ثابت قدم تر باشید. به رویاهایتان پایبند بمانید و فراموش نکنید که برای رسیدن به اهداف کنونی، باید واقع گراتر باشید.

 
فال روزانه متولدین مرداد

امروز مراقب پولتان باشید، زیرا کمی سردرگمی در این مسئله وجود دارد. علاوه بر آن دوست دارید در خرج کردن و گرفتن تصمیمات مالی افراط کنید.

پیش بینی روابط شما: اگر فرد مورد علاقه خود را غرق هدیه و شیرینی کنید و بدین طریق او را بیش از پیش به خود نزدیک کنید، عشق پیروز می شود. امروز شما فرصت دارید که چیزی بخرید که واقعاً الهامبخش او باشد. یک اثر هنری کوچک، ترجیحاً یک مجسمه، قطعاً مؤثر خواهد بود. همچنین باید جو خوبی برای دادن هدیه بسازید.

پیش بینی شغل شما: با آنکه ممکن است امروز سرعتتان در پیشروی زیاد باشد، ولی باید کمی کندتر پیش بروید. امروز را به برنامه ریزی بگذرانید و لزوماً نیازی به عمل کردن نیست. به افراد در محل کارتان نشان دهید که نمی خواهید قبل از آنکه زیر پایتان سفت شود، اقدام دیگری انجام دهید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شاید بیش از هر روز دیگری احساساتی شوید. به علاوه، شاید احساس سردرگمی کنید. با این حال، تأثیر مثبت ژوپیتر بر شما باعث می شود فکر کنید که همه چیز در دنیا به نفع شماست. محتاط باشید.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز کمی فانتزی به حیات عاطفی شما می آورد. هر مشکلی که قبلاً با هم داشتید رفع می شود اگر آنها را پشت سر بگذارید و بر پیشرفت تمرکز کنید. اگر اولین بار است که سر قرار می روید، از حال و هوای رمانتیک لذت ببرید.

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کارتان با افراد خوب تا می کنید. دیگران شما را به خاطر ثبات قدم و اخلاق کاری خوبتان بازمی شناسند و تحسینتان می کنند. حتماً طبق انتظارتشان رفتار کنید. این کار شما را به جلو سوق می دهد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید به طریقی استراحت کنید یا پنهان شوید تا بتوانید نقشه های خود را تنظیم نمایید و راه بیفتید. برنامه های سفر جالب به نظر می رسند و مسائل مربوط به مطبوعات، رسانه، پزشکی و حقوقی هم همینطور.

پیش بینی روابط شما: اگر در مورد فرد خاصی، به برداشتن قدمی می اندیشید، شاید بهتر باشد که قبل از درخواست بیرون رفتن با او، بهترین لباس هایتان را بپوشید و نشان دهید که دوست دارید با او بیرون بروید. هرچه اسرارآمیزتر به نظر برسید، شانس بیشتری خواهید داشت.

پیش بینی شغل شما: شاید امروز در محل کارتان مثل همیشه چست و چابک نباشید. ولی خبر خوبی برایتان داریم، امروز کارتان را تمام می کنید. بازدهی امروز شما تا وقتیکه بر وظیفه خود تمرکز کنید، عالی خواهد بود.

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز به هنگام صحبت با دیگران، به خصوص گفتگوهای گروهی در مهمانی ها، باید احتیاط کنید. پیچیدگی ها و سردرگمی هایی ممکن است وجود داشته باشد. شاید با چیزی موافقت کنید که بعداً افسوس آن را بخورید. نگذارید که مجبورتان کنند تصمیمی بگیرید.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز شما را به سوی کسی می کشد که حال و هوای اسرارآمیزی دارد. از آنجائیکه از معما متنفرید، می خواهید سریعاً چیزهای بیشتری کشف کنید. ولی ابتدا باید راهی به قلب طرفتان بیابید و این می تواند بیشتر از آنچه فکر می کنید، سخت باشد.

پیش بینی شغل شما: امروز فکر می کنید اطرافیانتان نگاه های عجیبی به شما می اندازند، گویی چیزی می دانند که شما نمی دانید. نگذارید این شک و تردید بر عملکرد شما تأثیر منفی بگذارد. آن را کنار بگذارید و تمرکز خود را بر روی کار و نه اطرافیان بگذارید.

فال روزانه متولدین آذر

در اشتیاقتان به موافق بودن با یکی از بزرگترها (احتمالاً مادرتان) شاید کاری انجام دهید که بعداً تأسف بخورید. احساسات شاد همکاری با دیگران می توانند اشتیاقی ایجاد کند که بر مسئله اصلی سایه بیندازد. مراقب باشید.

پیش بینی روابط شما: پاسخ سوال معماگونه شما شاید واضح نباشد. با آنکه به خود می بالید که می توانید از هر وضعیتی موفق بیرون آیید، ولی درک این قضیه تا اینجا غیرممکن بوده است. انرژی امروز حس اسرارآمیزی را افزایش می دهد. در مورد این موقعیت رمانتیک هم باید به واکنش های ضمیر ناخودآگاهتان اعتماد کنید.  

پیش بینی شغل شما: امروز در محل کار، وقتی حس می کنید که در قید قوانین و سنت ها هستید، احساس ناامیدی می کنید. نترسید. پیش مافوق خود بروید و این موضوع را به او بگویید. ولی قبل از این کار، به نقشه خوبی فکر کنید.

فال روزانه متولدین دی

برنامه های سفر جالب به نظر می رسند! ایضاً در مورد مطبوعات یا مسائل حقوقی، پزشکی یا تحصیلات تکمیلی. تا آنجا که می توانید لقمه بزرگتر از دهانتان برندارید. با این حال، شاید مسائل به خوبی آن چیزی باشند که به نظر می رسند.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز باعث می شود که شما در مورد قرارتان با فردی خاص، عصبی شوید. دوست دارید بدانید که موضع شما چه خواهد بود و برای خارج شدن از هر رابطه باید چه کار کنید، ولی در حال حاضر، هیچ نظری ندارید. شاید عاقلانه این باشد که کاری نکنید و از موقعیتی که در آن هستید لذت ببرید. 

پیش بینی شغل شما: فهرست کارهایی که در شروع روز نوشته بودید تا پایان روز انجام دهید، کوتاهتر و کوتاهتر می شود زیرا شما بی وقفه و با تلاشی فراوان تر از همیشه آنها را تمام می کنید. باید به خودتان ببالید و خودتان را تشویق کنید. شما لیاقتش را دارید.  

فال روزانه متولدین بهمن

زود قضاوت نکنید. با این حال، برنامه های مهمانی، رویدادهای ورزشی، ماجراهای رمانتیک و هر چیزی که به بچه ها مربوط می شود امروز بسیار امیدبخش به نظر می رسد! شاید هزینه آن بیشتر از آن چیزی باشد که حدس می زنید.

پیش بینی روابط شما: کسی که فکر می کردید فرد بسیار خوب و پر از ویژگیهای خوشایند است امروز ثابت می کند که از آنچه فکر می کردید، ابتدائی تر است. انرژی امروز به شما کمک می کند تا درک کنید که در مورد چه چیزهایی فرضیه سازی می کردید. نیازی به بی نزاکتی نیست. ولی شاید حس کنید بهتر است در آینده فاصله تان را حفظ کنید.

پیش بینی شغل شما: اگر امروز برای چیزهایی که می گویید مدارک و شواهد مستحکمی ارائه نکنید، کسی حرف شما را جدی نمی گیرد. اگر باید مطلبی را ارائه دهید، مطمئن شوید که کاملاً آماده هستید. دیگران نقطه ضعف های نقشه شما را می بینند.

فال روزانه متولدین اسفند

شاید بین موافقت کردن با یک شریک یا دوست صمیمی و راضی نگه داشتن همه در خانه، سردرگم باشید! بهتر است قبل از آنکه بدوید، راه رفتن را یاد بگیرید. فقط کاری را انجام دهید که در توانتان است. از بودجه یا انرژی خود فراتر نروید.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز احساسات پنهان فرد خاصی را آشکار می کند. مشکل اینجاست که اگر سعی کنید تصمیمی درباره حس امروزتان بگیرید، ممکن است اشتباه کنید. برداشت های شما از دستتان در رفته است و شاید ویژگیهای شخصیتی را بد ارزیابی می کنید. بهتر است صبر داشته باشید.

پیش بینی شغل شما: امروز روز خوبی برای انجام هرگونه تحقیق است که باید درباره شغلتان انجام دهید. اگر در جستجوی شغل جدیدی هستید، امروز روزی عالی برای نظر انداختن به آگهی ها و اعلامیه های آنلاین برای پیدا کردن شغلی است که دوست دارید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.