یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
خانه » فناوری های نوین » اخبار و رویداد » بهترین اینترنت را از کدام شرکت‌ها بگیریم؟

بهترین اینترنت را از کدام شرکت‌ها بگیریم؟

ایسنا: ممکن است تعدد شرکت های ارائه کننده اینترنت این سوال را برای کاربران ایجاد کند که خدمات شرکتی که از آن اینترنت می گیرند تا چه حد مطلوب است؟

 آذرماه امسال در زمینه اینترنت 64 کیلوبیتی در تمام ساعات شبانه روز شرکت شاتل بالاترین سرعت را داشت و در ساعات هشت تا 16 به ترتیب شرکتهای نداگستر صبا، ارتباطات مبین نت، مروا و پارس آنلاین در رده های بعد از آن قرار گرفته اند.

در بازه زمانی 16 تا 24 نیز به ترتیب نداگستر صبا و پارس آنلاین دوم و سوم جدول سرعت قرار گرفته اند.

بهترین اینترنت را از کدام شرکت‌ها بگیریم؟

**اینترنت 128 کیلوبیتی

اما در بخش اینترنت 128 کیلوبیتی در ساعات یک تا هشت شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات بالاترین سرعت را به کاربران خود را ارائه کرده و پس از آن شرکت های نداگستر صبا، ایرانسل، پارس آنلاین، شاتل و ارتباطات مبین نت در رده های بعدی قرار گرفته اند.

در بازه زمانی هشت تا 16 نیز داده پردازی فن آوا در صدر جدول سرعت قرار گرفته  و پس از آن نداگستر صبا ، آریانا، گستر اسپادانا، شاتل، ارتباطات مبین نت و پارس آنلاین در رده های بعدی جدول سرعت قرار دارند.

طی ساعات 16 تا 24 نیز آریاناگستر اسپادانا بیشترین سرعت را داشته و پس از آن به ترتیب نداگستر صبا، ایرانسل، داتک، پارس آنلاین، شاتل و پیشگامان توسعه ارتباطات دیگر شرکت هایی بوده اند که به ترتیب بالاترین میزان سرعت را برای کاربران خود به ارمغان آورده اند.


**256 کیلوبیت

اما در زمینه اینترنت 256 کیلوبیتی که بسیاری از کاربران از آن استفاده می کنند، بنابر اعلام مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنتی (متما) در ساعات یک تا هشت شرکت پارس آنلاین بیشترین سرعت را داشته و پس از آن شاتل، نداگسترصبا و ارتباطات مبین نت در رده های بعدی جدول سرعت قرار دارند.

همچنین در بازه زمانی هشت تا 16 به ترتیب شرکت های داده پردازی فن آوا، شاتل، پارس آنلاین، داتک، آریانا گستر اسپادانا، نداگستر صبا و ایرانسل شرکت های ارائه کننده پرسرعت ترین اینترنت بوده اند.

طی ساعات 16 تا 24 نیز شبکه ارتباط شبریز، شاتل، پارس آنلاین، داتک، نداگسترصبا و پیشگامان توسعه ارتباطات به ترتیب بالاترین میزان سرعت را برای کاربران خود فراهم کرده اند.


**اینترنت 512 کیلوبیتی

به گزارش ایسنا، در بخش اینترنت 512 کیلوبیتی نیز طی ساعات یک تا هشت آذر ماه امسال شرکت پارس آنلاین بیشترین میزان سرعت را برای کاربران خود فراهم کرده است و پس از آن آریاناگستر اسپادانا، ارتباطات فن آوا، شاتل، نداگستر صبا، شبکه ارتباط شبریز، پیشگامان توسعه ارتباطات و ارتباطات مبین نت در رده های بعدی جدول سرعت قرار گرفته اند.

در بازه زمانی 8 تا 16 نیز به ترتیب شرکت های پردیس، پارس آنلاین، شبکه ارتباط شبریز، داده پرداز فن آوا، ندا گستر صبا، ایرانسل، شاتل، ارتباطات مبین نت، پیشگامان توسعه ارتباطات و آریاناگستر اسپادانا از بالاترین سرعت ها بهره مند بوده اند.

در ساعات 16 تا 24 نیز به ترتیب ارتباطات فن آوا، داتک، شبکه ارتباط شبریز، پارس آنلاین، ایرانسل، نداگستر صبا، شاتل، داده پردازی فن آوا، پیشگامان توسعه ارتباطات و ارتباطات مبین نت شرکت هایی بوده اند که به ترتیب بالاترین میزان سرعت را برای کاربران خود به ارمغان آورده اند.


**اینترنت یک مگابیتی

اما در بخش اینترنت یک مگابیتی که به تازگی میزان استفاده از آن رو به افزایش است، در ساعت یک تا هشت و 16 تا 24 شرکت پارس آنلاین و در مابقی ساعات شرکت پردیس بیشترین سرعت را داشته است. بنابر اعلام متما، در ساعت یک تا هشت شرکت های پیشگامان توسعه ارتباطات، شاتل، ارتباطات مبین نت، آریاناگستر اسپادانا و نداگستر صبا در رتبه های دوم تا ششم سرعت این بخش قرار گرفته اند.

طی ساعت 8 تا 16 نیز به ترتیب شرکت های آریانا گستر اسپادانا، نداگستر صبا، شاتل، پیشگامان توسعه ارتباطات، داده پردازی فن آوا، توسعه رسان پاسارگاد، ارتباطات مبین نت، پارس آنلاین و ایرانسل در رده های بعدی این جدول قرار دارند.

در بازه زمانی 16 تا 24 شرکت های پیشگامان توسعه ارتباطات، شاتل، نداگستر صبا، داده پردازی فن آوا، ارتباطات مبین نت و توسعه رسان پاسارگاد دیگر شرکت هایی بوده اند که اینترنت یک مگابیتی را با بیشترین و کیفیت سرعت برای کاربران خود فراهم کرده اند.


**و اما اینترنت 2 مگابیتی

در این بخش نیز در تمام ساعات شبانه روز شرکت عصر انتقال داده های (عصر تلکام) بالاترین سرعت را داشته است.

طی ساعات یک تا هشت شاتل، پردیس، داده پردازی فن آوا، ایرانسل، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاگستر اسپادانا و پارس آنلاین رده های بعدی را دارند و در ساعت 8 تا 16 آسیا تک، پردیس، شاتل، پارس آنلاین، نداگستر صبا، داتک، ایرانسل، پیشگامان توسعه ارتباطات و آریاناگستر اسپادانا دیگر شرکت های ارائه کننده اینترنت دو مگابیتی پرسرعت هستند.

در بازه زمانی 16 تا 24 نیز ارتباطات مبین نت، شاتل، داده پردازی فن آوا، نداگستر صبا، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاناگستر اسپادانا، پارس آنلاین و شبکه ارتباط شبریز شرکت هایی هستند که رتبه های دوم به بعد سرعت را به خود اختصاص داده اند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گوشی هوشمند Xperia XZ2

بررسی مشخصات گوشی هوشمند Xperia XZ2

اتفاقات خوبی در همایش سالیانه Mobile World Congress افتاده و شرکت‌های بسیار زیادی در آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *