خانه » گوناگون » عجیب ترین رکوردهای گینسی +عکس

عجیب ترین رکوردهای گینسی +عکس

رکوردهای باورنکردنی تعداد زیادی ندارند چرا که این کار از دست هر کسی بر نمی آید. تقریبا می تواند گفت هیچکدام از این رکوردها ساده نیستند و تنها افراد خاص قادر به انجام آن هستند چرا که نیاز به استعدادهای خیلی خاص دارند. اما این چند موردی که ما برای شما انتخاب کرده ایم کمی با آنچه تا بحال از رکورد زنی شنیده اید تفاوت دارد.

بیشترین تعداد مار در دهان
عجیب ترین رکوردهای گینسی +عکس

 

این رکورد بسیار عجیب در دست یک جوان به نام “جک بیبی” است که در سال ۲۰۰۹ به آن دست یافت. او توانست به مدت ۱۰ ثانیه ۱۱ مار مرگبار را در دهانش جای دهد و در این مدت هیچکدام او را نیش نزدند. این رکورد در کنار اینکه بسیار خطرناک است میزان زیادی نیز ریسک ابتلا به بیماری های مختلف در آن وجود دارد.
بزرگترین هواپیمای خورده شده
عجیب ترین رکوردهای گینسی +عکس

 

این رکورد از آن دسته دستاوردهایی است که کمتر کسی می تواند به آن فکر هم بکند. تنها کسی که به این رکورد دست یافته است “مایکل لوتیتو” یکی از افسانه های خوردن آهن است. او در سال ۱۹۹۰ بزرگترین نمایش خودش را آغاز کرد و در این نمایش قرار شد او یک هواپیمای سسنا را به طور کامل بخورد. پس از دو سال تلاش هیچ قطعه ای از هواپیما باقی نمانده بود که مایکل آن را نخورده باشد. او همچنین در سال ۲۰۰۷ و در سن ۵۷ سالگی به علت طبیعی جانش را از دست داد.
بیشتری مسافت پرت شدن در تصادف
عجیب ترین رکوردهای گینسی +عکس

 

در یکی از شب های سال ۲۰۰۱ تصادفی در اتوبان های آمریکا رخ داد که طی آن یکی از رکوردهای گینس به ثبت رسید. در این تصادف “متیو مک نایت” با یک خودروی در حرکت تصادف کرد و ۳۵ متر دورتر از محل حادثه به زمین رسید. او در این حادثه آسیب زیادی ندید و یکی از شانه ها و لگن او شکست . هنگامی که او در بیمارستان بستری بود مسئولین گینس برای ثبت رکورد به سراغ او رفتند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *