یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
خانه » گوناگون » کشف گردنبند 2400 ساله +عکس

کشف گردنبند 2400 ساله +عکس

گفته شده است که این گردنبند مربوط به مصریان باستانی است و نزدیک به 2400 سال نیز سن دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مصریان باستان از جمله تمدن های پیشرفته در زمان خودشان بوده اند و این روزها هر کدام از آثار آن ها که کشف می شود شگفتی جدید را ایجاد می کند.

 

به تازگی تصاویری یک تکه جواهر شیشه ای منحصر به فرد در سیبری رونمایی شده است. گفته شده است که این گردنبند مربوط به مصریان باستانی است و نزدیک به 2400 سال نیز سن دارد.

 

کشف گردنبند 2400 ساله +عکس

این جواهر ازسوی تیم کاشف آن، “گردنبند کلوپاترا” نام گرفته است و در نتیجه یه تحقیق باستان شناسی در نزدیکی اسکلت یک زن پیدا شده است که به نظر می رسد 25 سال بیشتر سن نداشته است.

 

این تحقیقات باستان شناسی نزدیک به 9 سال پیش انجام شده است اما این اولین بار است که تصایری از منتشر می شود و در این مدت تحت آزمایش و تحقیقات مختلف قرار داشته است. همچنین لازم به ذکر است محققان تا به حال نتوانسته اند قیمتی را برای آن تعیین کنند.

 

کشف گردنبند 2400 ساله +عکس

با توجه به ازمایش و تحقیقاتی که روی این گردنبند انجام شده است اما همچنان در مورد اصلیت آن شک هایی وجود دارد از همین رو این گروه محققین روسی تصاویر گردنبند را برای پیدا کردن تاریخچه اصلی آن منتشر کرده اند.

 

دوام آوردن و همچنین تغییر نکردن حالت این گردنبند از جمله نکات بسیار کلیدی در مورد آن است. محققان امیدوارند با انتشار این تصاویر، محققان دیگر بتوانند به آن در شناخت اصلیت این جواهر کمک کنند….


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *