خانه » کامپیوتر و اینترنت » بدون اتصال به اینترنت از بازی‌های Gameloft لذت ببرید

بدون اتصال به اینترنت از بازی‌های Gameloft لذت ببرید

بسياري از بازي هاي زيبا و پرطرفدار Gameloft در زمان اجرا نياز به اتصال به شبکه اينترنت را دارند كه در اين متن يك ترفند براي اجراي اين بازيها بدون نياز به اينترنت را به شما آموزش مي دهيم.

شرکت فرانسوي Gameloft را حتما همه شما مي شناسيد. اين شرکت بزرگ و معروف در زمينه بازي سازي براي پلتفورم هاي آندرويد و iOS بسيار قدرتمند است و هميشه شاهد بازي هاي زيبا و با کيفيت از اين شرکت بوده ايم.

بسياري از بازي هاي زيبا و پرطرفدار Gameloft در زمان اجرا نياز به اتصال به شبکه اينترنت را دارند که اين امر براي ما ايراني ها مشکل است زيرا که اتصال به اينترنت و استفاده از آن برايمان بسيار گران تمام مي شود.

از اين رو ما هميشه به دنبال روش هايي هستيم تا اين موانع را از سر راه برداريم. در ترفند اين هفته قصد داريم تا روشي را به شما بگوييم تا بتوانيد بازي هاي شرکت Gameloft را که براي سيستم عامل هاي آندرويد عرضه مي شود، به صورت کاملا آفلاين اجرا کنيد.

براي اين کار بعد از دريافت فايل نصب بازي که براي آندرويد با پسوند apk است، بايد يک سري تغييرات را روي آن اعمال کنيد. منتها اين کار بايد در کامپيوتر صورت گيرد.

در ابتدا بايد پسوند فايل را از apk به يک فايل فشرده يعني .zip تغيير دهيد. با اين کار فايل نصب بازي به يک فايل فشرده تبديل مي شود. اگر پسوند فايل ها در رايانه شما نمايش داده نمي شود، در پوشه اي که هستيد به قسمت Tools و بعد Folder Option برويد و سربرگ View را انتخاب کنيد و تيک گزينه Hide Extensions for Know File Types را برداريد تا پسوند تمامي فايل ها که نمايانگر نوع فايل است، نمايش داده شود.

حالا فايل فشرده اي که قبلا apk بود را از حالت فشرده خارج کنيد (تمامي کارهاي فشرده سازي را با يک نرم افزار مخصوص اين کار، مانند WinRAR انجام دهيد) و به نشاني …/res/layout برويد و فايل هاي زير را حذف کنيد:

gi_layout_verifying_files.xml

gi_layout_checking_required_files.xml

gi_layout_download_files_no_wifi_question.xml

gi_layout_download_files_cancel_question.xml

gi_layout_searching_for_wifi.xml

حالا شما بايد پوشه بازي را که تغيير پيدا کرده و فايل هايي از آن حذف شده، فشرده کنيد و پسوند آن را از zip به apk تغييـر دهيد. براي عدم درخواست اتصال واي فاي نيز بايد يک فايـل txt به نـام «qaWifiOnlyMode» ايجاد کنيد که درون آن «FALSE» نوشته شده و آن را در صفحه اول SD Card کپي کنيد.

بعد از انجام اين مراحل مي توانيد با خيال راحت بازي  مورد نظرتان را نصب و اجرا کنيد و از آن لذت بريد.

 


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جلوگیری از هک شدن

4 نوع از راهکار های اطلاع و جلوگیری از هک شدن

متأسفانه، دزدی در اینترنت شایع شده است و یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می‌توانید مرتکب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *