خانه » اخبار روز » هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت

هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت

رنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، همچون دوشنبه شب های هر هفته، از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بازی های غرب آسیا پرداخت.

به گزارش «تابناک»، سپس بازی های جام حذفی  به تصویر کشیده و بازی های جام حذفی نقد و بررسی شد.
کنایه فردوسی پور به مهاجمان پرسپولیس

عادل فردوسی پور در آغاز برنامه اش به مهاجمان پرسپولیس تیکه انداخت و گفت: خلعتبری بر خلاف مهاجمان پرسپولیس درازکش هم گل می زنه!

 

بنا بر این گزارش، در برنامه دیشب نود، عادل فردوسی پور صحنه گل زنی محمد رضا خلعتبری در بازی سپاهان و فولاد را به تصویر کشید. در این بازی، مهاجم سپاهان در حالی که در محوطه هجده قدم سرنگون شده بود، به راهش ادامه داد و خوابیده توپ را وارد دروازه فولادی ها کرد. این در حالی است که فردوسی پور در زمان پخش این صحنه، با تیکه انداختن به مهاجمان پرسپولیس گفت: «فرق خلعتبری با مهاجمان پرسپولیس این است که او خوابیده هم گل می زند!


بررسی روند بازسازی ورزشگاه نقش جهان

 

پس از پخش این صحنه ها، گزارشی از ورزشگاه نقش جهان اصفهان و مصاحبه های مسئولان استان اصفهان و رئیس جمهور درباره ادامه روند بهره برداری این ورزشگاه پخش شد.


مهمانان حضوری برنامه ۹۰

 

بختیار رحمانی، بازیکن فولاد و خداداد افشاریان مهمانان حضوری برنامه ۹۰ بودند. پس از پخش این صحنه ها، کار شناس داوری برنامه در خصوص بازی ها سخنانی گفت.

 

 

بختیار رحمانی بازیکن جوان تیم فوتبال فولادخوزستان میهمان ویژه برنامه  صغرسنی خود را تایید کرد! و گفت که درحالی که متولد سال 68 است اما شناسنامه او برای سال  70 گرفته شده است. وی گفت: این امر در دوران بچگی او رخ داده است و از این موضوع بهره ای نبرده است. همچنین در ادامه تصاویری از او پخش شد که علاقه او به خوانندگی را نشان می داد. رحمانی در پایان هدف فولاد را در این فصل قهرمانی دانست.

 

هفته بعد با ۲ تا ۹۰؟

برنامه نود هفته آینده دوشنبه و چهارشنبه پخش و جام حذفی و لیگ بر تر بررسی می شود.

 
محاکمه رویانیان توسط فردوسی پور؟

 

محمد رویانیان که روی خط برنامه ۹۰ رفته بود تا بگوید فدراسیون با عقب انداختن بازی این تیم در جام حذفی به آن ها آوانس نداده است، به تله عادل فردوسی پور افتاد و حسابی سؤال پیچ شد. رویانیان که تأکید داشت بهروان تلفن  هایشان را پاسخ نمی دهد، تأکید داشت آن ها نامه زدند و می خواستند بازی  هایشان پس از نیم فصل باشد، چون در همه اردوهای ملی هشت یارشان را نداشتند و این بیست روز، بیست روزهای دوری بازیکنانشان از تمرینات دلیل باخت های پیاپی این تیم در نیم فصل نخست بوده، پس حق داشتند تا در جام حذفی، کمی استراحت بیشتری داشته باشند اما پذیرفته نشده است.

 

مجری ۹۰ بلافاصله به دلایلی که رویانیان آورد، افزود آن ها از بند پرسپولیس بودن هم استفاده کرده اند. رویانیان پس از این شروع کرد به گلایه از همه ناسازگاری های فوتبال با پرسپولیس و گفت: کجا شرایط به نفع ماست. سال گذشته که ما را آقای عزیز محمدی از جام حذفی حذف کرد. این هم که حال و روزمان است و وضع مربیمان و… .

 

محمد رویانیان در گفت و گو با مجری برنامه تلویزیونی ۹۰ در خصوص آخرین وضعیت مانوئل ژوزه در این تیم گفت: این مربی پذیرفته که بخشی از مبلغ قرارداد خود را نگیرد؛ اما درخواست ما این است که ۵۰ درصد پولش را بگیرد. فعلا در این باره توافق نهایی نشده است.

 

وی درباره این که چرا از واژه دبه کردن برای پرداخت قرارداد ژوزه استفاده کرده است، گفت: این هم از صداقت من است که این سخن گفته ام. دلیلش هم این است که این پول حق وی نیست، زیرا کارکرد خوبی نداشته است.

 

فردوسی پور در ادامه به سراغ قصه سرمربی پرسولیس رفت. وی تأکید داشت که پول مانوئل باید پرداخت شود. اینکه چرا قرارداد او با پرسپولیس در سازمان لیگ به مبلغ ۴۸۰ میلیون ثبت شده است، رویانیان اصرار داشت این موضوع را نمی داند؛ اما مبلغ قرارداد مانوئل بسیار بیشتر از این سخنان است. او رقم ۴۸۰ میلیونی را دروغ محض خواند. عادل تأکید داشت، اگر مانوئل کنار گذاشته شده، باید پولش را بدهند که رویانیان تأکید داشت که با ژوژه در حال توافق هستیم.


هر پیشکسوتی را گذاشتم مخالفت می کردند!

 

سپس بحث بر سر سفرهای رویانیان و شعاری بودن کارهای او مطرح شد. این که چرا شیرینی همه سمت های مربوط به پیشکسوتان را می گیرد و… که رویانیان در این باره گفت: من هر پیشکسوتی را گذاشتم، خودشان بحثی راه انداختند که مجبور شدم، آدم خودم را بگذارم اینجا. به هر حال به امید خدا اگر زنده باشم، تلاش می کنم این مشکل را هم حل کنم

رویانیان در پایان این بازی به عادل گفت: «کاش هر کس را روی خط برنامه ات می آمد، مثل من محاکمه می کردی. این طوری فوتبال پاک می شد .

 

پرتاب سنگ توسط رضا مالدینی !

 

در ادامه برنامه حاشیه دیدار دو تیم سنگ آهن بافق و استقلال اهواز پخش شد. در این دیدار هواداران خوزستانی سنگ هایی را به سمت بازیکنان و مربیان سنگ آهن بافق پرتاب کردند و در ادامه حرکت رضا شاهرودی مربی تیم سنگ آهن بسیار عجیب بود که سنگ هایی را در جیب خود قرار داده بود و به سمت هواداران پرتاب کرد!


برگزاری بازی استقلال و گهر در درود

 

در بخشی دیگر از برنامه ارتباط تلفنی با غلامرضا بهروان برقرار شد و وی در مورد ورزشگاه برگزاری دیدار تیم های استقلال و گهر سخن گفت.

 

وی گفت، در صورتی که ورزشگاه درود آماده میزبانی شود، مشکلی برای برگزاری این دیدار در لرستان نداریم.

 

رضا آیت الله زاده، مدیر عامل باشگاه درود نیز روی خط آمد و گفت، تلاش می کند بازی در درود برگزار شود و از مسئولان استان خواست برای استاندارد سازی ورزشگاه تلاش کنند.

 

در ادامه، حسن شریعت نژاد معاون سیاسی و امنیتی استان لرستان روی خط آمد و گفت: به احتمال زیاد این بازی در شهر دورود برگزار می شود.


مجیدی: حجازی اسطوره قلعه نویی و همه استقلالی هاست

 

فرهاد مجیدی، بامداد سه شنبه پس از توافق با مدیرعامل باشگاه استقلال برای بازگشت به جمع آبی پوشان در جمع خبرنگاران افزود: قرارداد من با باشگاه استقلال هجده ماهه است.

 

وی ادامه داد: کاپیتانی تیم استقلال افتخار بزرگی است و نمی گویم، برایم مهم نیست اما موفقیت استقلال بیش از هر چیز دیگر برایم اهمیت دارد.

 

وی با بیان اینکه تفاوتی ندارد، چه کسی کاپیتان استقلال باشد، افزود: هنگامی که کاپیتان آبی پوشان بودم، بازوبند را به اسماعیل شریفات دادم؛ در آن زمان جوان ترین بازیکن استقلال بود.

 

مجیدی خاطرنشان کرد: می خواهم با پیراهن تیم استقلال از فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی و در دوره های مربیگری شرکت کنم.


نتیجه پرسش و پاسخ نظرسنجی ۹۰


پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که بر ترین سرمربی نیم فصل کدام مربی است؟

 

۱ ـ احمد زاده

۲ ـ اولیویرا 

۳ ـ دایی

۴ ـ فرکی

۵ ـ قلعه نویی

۶ ـ کرانچار

 

در پایان نزدیک ۳۹ درصد به قلعه نوعی رأی دادند و نزدیک ۳۴ درصد دایی را برگزیدند و مابقی به دیگر گزینه ها رأی دادند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.