چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه » اخبار روز » همسرکشی بعد از ازدواج مجدد

همسرکشی بعد از ازدواج مجدد

تحقيقات قضايي از مردي که همسر خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده، آغاز شده است. اين مرد که هاشم نام دارد در بازجويي ها اختلافات خانوادگي و بدبيني را انگيزه ارتکاب جنايت اعلام کرد.

 

به گزارش شرق، کارآگاهان جنايي استان فارس چندي قبل از کشته شدن زني جوان به نام منصوره باخبر شدند و وقتي به خانه او رفتند مشاهده کردند با جسمي برنده بر پيکر اين زن ضرباتي وارد شده است. نوع پوشش مقتول نشان مي داد او به احتمال زياد توسط يکي از نزديکانش به قتل رسيده است در همين حال دست نخورده بودن قفل هاي خانه نيز بر اين فرضيه مهر تاييد مي زد از سويي شکي وجود نداشت قتل با انگيزه شخصي انجام شده و قاتل يا قاتلان به دنبال دزدي نبوده اند.

 

ماموران بعد از انتقال جسد به پزشکي قانوني تحقيقات خود را روي زندگي خصوصي منصوره متمرکز کردند و متوجه شدند او چندي قبل از شوهرش به نام هاشم جدا شده است. ظاهرا اين زوج اختلافات شديدي داشتند و در نهايت به اين نتيجه رسيدند که نمي توانند به زندگي مشترک ادامه بدهند اطلاعات موجود نشان مي داد منصوره بيش از شوهرش به طلاق اصرار داشت. اين زن چندي بعد از صدور حکم دادگاه خانواده، با مردي ديگر ازدواج موقت کرد. اين مرد به نام کامران از دوستان نزديک هاشم بود که قبلانيز به خانه وي رفت و آمد داشت و از همين طريق با منصوره آشنا شده بود.

 

کارآگاهان در اين مرحله نتيجه گرفتند قتل توسط کامران يا هاشم انجام شده است. آنها به تلاش هاي خود براي دست يافتن به سرنخ هاي بيشتر ادامه دادند و پي بردند زندگي مشترک منصوره و کامران هم زياد به طول نينجاميد و بعد از مدتي مقتول از شوهر دومش نيز جدا شد و اين بار به عقد موقت هاشم درآمد. افشاي اين اطلاعات سبب شد ماموران براي دستگيري هاشم به تکاپو بيفتند و فهميدند اين مرد از زمان وقوع جنايت محل زندگي اش را ترک کرده و به مکان نامعلومي گريخته است.

 

جست وجوها براي يافتن ردي از هاشم تا آنجا ادامه پيدا کرد که اين مرد بازداشت شد. او که ابتدا مدعي بود از ماجراي قتل بي اطلاع است در بازجويي هاي تخصصي به کشتن زنش اقرار کرد و گفت:«من و منصوره خيلي با هم اختلاف داشتيم البته من به طلاق راضي نبودم اما وقتي با اصرارهاي او مواجه شدم ديگر چاره اي پيش روي خودم نديدم. بعد از آن ديگر سراغي از منصوره نگرفتم تا اينکه فهميدم او با دوست صميمي ام عقد کرده است. اين اتفاق من را به شدت آشفته کرد و باعث شد دوباره نزد منصوره بروم و سر اين موضوع با هم جر و بحث کنيم. در نهايت قرار شد منصوره از کامران جدا شود تا ما بتوانيم دوباره با هم زندگي کنيم البته اين بار قرار شد صيغه موقت بخوانيم تا اگر مشکلي پيش نيامد دوباره ازدواج دايم کنيم.

 

در همان مدت کم متوجه شدم رفتارهاي منصوره از قبل بدتر شده است از طرفي به او بدبين هم شده بودم براي همين مرتب با هم درگير مي شديم تا اينکه روز حادثه کنترل خودم را از دست دادم و با چاقو چند ضربه به او زدم وقتي فهميدم منصوره فوت شده است به شدت ترسيدم و فرار کردم و در اين مدت مخفيانه زندگي مي کردم تا اينکه دستگير شدم.»

   

بنا بر اين گزارش متهم اکنون در بازداشت به سر مي برد و تحقيقات تخصصي از او همچنان ادامه دارد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *