خانه » فناوری های نوین » 7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

در بازار گوشی تلفن همراه هیچ «اون»ی وجود ندارد. سعی کنید قبل از رفتن به بازار سطح اطلاعاتتان را افزایش دهید. با اسم بردن از مدل درست گوشی به فروشنده بفهمانید به سادگی سرتان کلاه نمی رود.

2- هر «صورتی» خوب نیست: نگذارید ظاهر دستگاه گولتان بزند. هر گوشی که رنگ صورتی دلفریبی دارد الزاما بهترین نیست. همه ما می دانیم که خانم ها چقدر در انتخاب لوازمشان دقیق هستند و همیشه سعی می کنند روی بهترین ها دست بگذارند. این یک ویژگی تحسین برانگیز است اما از همین امروز برای فهمیدن تفاوت های یک وسیله دیجیتال خوب و وسیله ای که تنها رنگ صورتی دارد، تلاش کنید.

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

4- به طول عمر باتری دقت کنید: بیایید با خودمان روراست باشیم و همین حالا فهرست اولویت هایتان را اصلاح کنیم. برای یک خانم موقع انتخاب گوشی طول عمر باتری ویژگی کلیدی است. این مسئله را روی سایت شرکت سازنده چک کنید. چون بعضی فروشنده ها اطلاعاتشان کامل نیست. گوشی مناسب است که باتری جان سختی داشته باشد و هر روز محتاج شارژ مجدد نشود.

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

6- تلفن های هوشمند قبلا وسایلی شیک، جذاب و تجملاتی بودند اما حالا در عین حال که گوشی تلفن هستند، می توانند همزمان ضبط صوت، دوربین هدیجیتال، دفترچه یادداشت، تقویم، ماشین حساب، یادآور، کیف پول، نقشه، مسیریاب، پخش کننده موسیقی، ویرایشگر عکس و متن، اداره هواشناسی، مترجم و دیکشنری همراه و کنسول بازی تان باشند. تعارف و رودربایستی را کنار بگذارید و بدون آنها قدم از قدم برندارید.

7 اشتباه که نباید موقع خرید موبایل مرتکب شوید

تلفن های هوشمند می توانند به طور همزمان ضبط صوت، دوربین دیجیتال، دفترچه یادداشت، تقویم، ماشین حساب، یادآور، کیف پول، نقشه، مسیریاب، پخش کننده موسیقی، ویرایشگر عکس و متن، اداره هواشناسی، مترجم و دیکشنری همراه و کنسول بازی تان باشند. بدون آنها قدم از قدم برندارید.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

حضور شرکت Xiaomi در MWC 2018

بررسی حضور شرکت Xiaomi در MWC 2018

یکی از روش‌های کسب موفقیت در زمینه فروش محصولات داشتن تبلیغات خوب است و حقیقتا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *