خانه » اخبار روز » اجتماعی » کنترل به جای فیلترینگ شبکه های اجتماعی

کنترل به جای فیلترینگ شبکه های اجتماعی

خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی گفت: کنترل هوشمند شبکه های اجتماعی نسبت به فیلترینگ آنها بهتر است.

سردار اسماعیل احمدی مقدم روز چهارشنبه در حاشیه مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی استان قم در پاسخ به ایسنا، افزود: اساسا نیروی انتظامی در حوزه فیلترینگ سایت ها مسوولیتی نداشته و تصمیم و اجرای آن برعهده ناجا نیست.

وی با تاکید بر اینکه کنترل هوشمند شبکه های مجازی اجتماعی، از مضرات آنها جلوگیری می کند، تصریح کرد: با کنترل هوشمند شبکه های اجتماعی چندگانه علاوه بر اینکه از مضرات آنها جلوگیری می شود، مردم می توانند از بخش های مفید آن بهره مند شوند.

فرمانده نیروی انتظامی همچنین از تهیه نرم افزاری جدید در این راستا خبر داد و عنوان کرد: با تشکیل شورای فضای مجازی، تصمیم ها سرعت گرفته و مسوولان درصدد تهیه آن هستند تا تسهیلات برای کاربران اینترنت افزوده شود.

خروج اتباع مجاز، بصورت تدریجی امکانپذیر است

احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه خروج اتباع نیاز به زمان دارد و این امر بصورت تدریجی امکان پذیر خواهد بود، گفت: این روند نسبت به گذشته و اقامت اتباع مجاز خصوصا افاغنه در حال ارتقا است و به تدریج صورت می گیرد.

به گفته وی همچنین قانونی کردن اقامت اتباع مجاز، روندی است که آرام و بصورت تدریجی در حال انجام است.

فرمانده نیروی انتظامی، با اشاره به اینکه افاغنه از ابتدای انقلاب در کشور حضور داشته اند، گفت: این اتباع در بسیاری از مشاغل سخت حضور داشتند، اما با توجه به شرایط اقتصادی و پایین آمدن ارزش پول ملی، بسیاری از آنها بصورت داوطلبانه از کشور خارج شدند.

سردار احمدی مقدم افزود: شاخص هایی برای استان های کشور در بعد قانونی کردن اقامت اتباع مجاز وجود دارد تا بتوان به تدریج از حضور اتباع غیرمجاز جلوگیری کرد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *