پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه » کامپیوتر و اینترنت » انعطاف پذیرترین رایانه دنیا / عکس

انعطاف پذیرترین رایانه دنیا / عکس

تکنولوژی های مربوط به رایانه ها روزانه در حال تغییر است و مداوم محصولات جدید وارد بازار می شود. این محصولات هربار ویژگی های جدیدی را وارد بازار می کنند.

 

روند پیشرفت رایانه ها از کامپیوترهای شخصی آغاز شد و سپس لپ تاپ ها و پس از آن تبلت ها وارد بازار شدند. این روزها انتخاب از میان این سه کاری بسیار سخت و انتخابی دشوار است.

 

انعطاف پذیرترین رایانه دنیا / عکس

 

طراحی به نام “Jeabyun Yeon” به تازگی دستگاهی را رونمایی کرده است که مشکل انتخاب از میان این سه دستگاه را به طور کامل رفع خواهد کرد. او نام این رایانه جدید را “پاندورا” گذاشته است.

 

این رایانه یک را میتوان به عنوان انعطاف پذیرترین دستگاهی که تا به حال ساخته شده است شناخت. این انعطاف البته تنها به بدنه آن مربوط نمی شود و میتوان آن را سازگاری بسیار زیاد با محیط دانست.

 

انعطاف پذیرترین رایانه دنیا / عکس

 

این رایانه از یک بدنه و صفحه نمایش انعطاف پذیر ساخته شده است و به کاربر اجازه می دهد تا بین سه گزینه تبلت، لپ تاپ و رایانه شخصی یکی را انتخاب کند.

 

درصورتی که تبلت را احتیاج دارید دستگاه را از وسط خم کرده و تنها از صفحه نمایش لمسی آن استفاده کنید. اگر دوست دارید لپ تاپ داشته باشید می توانید گزینه کیبور را روشن کرده و بار دیگر آن را خم کرده و از لپ تاپ لذت ببرید. درصورتی که دستگاه را کاملا صاف نگه دارید از یک صفحه نمایش عریض می توانید استفاده کنید.

 

انعطاف پذیرترین رایانه دنیا / عکس

انعطاف پذیرترین رایانه دنیا / عکس

 

این دستگاه می تواند تمام نیازهای یک کاربر حرفه ای رایانه را به خوبی پاسخ دهد و همچنین باعث می شود تا شما بتوانید از آن در هر مکان یا موقعیتی بنا به شرایط موجود استفاده کنید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *