یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
خانه » اخبار روز » روئینگ ایران هم تعلیق شد +حکم

روئینگ ایران هم تعلیق شد +حکم

خبرگزاری ایسنا: فدراسیون جهانی روئینگ، ایران را از کلیه فعالیت های ورزشی در این رشته تعلیق کرد.

فدراسیون جهانی روئینگ در نامه ای خطاب به دبیر فدراسیون قایقرانی اعلام کرد که با درخواست ایران برای حضور در مجمع فوق العاده FISA مخالف است و ورزشکاران ایران تا زمانی که اساسنامه اصلاح شده برای این مجمع جهانی ارسال نشود اجازه حضور در مسابقه های بین المللی را نخواهند داشت.

متن نامه فدراسیون جهانی روئینگ که در اختیار ایسنا قرار گرفته،  به شرح زیر است:

http://media.isna.ir/content/3-978.jpg/6

آقای امینی

ما اخیرا در روز 28 ژانویه نامه ای از شما مبنی بر حضور نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مجمع فوق العاده FISA (فدراسیون بین المللی روئینگ) دریافت کرده ایم. ما همچنین درخواست شما مبنی بر اجازه دادن به ورزشکاران برای حضور در رقابت های تحت نظر FISA در حالی که در فرآیند تصویب اساسنامه خود با فدراسیون بین المللی هستید، را دریافت کردیم.

لطفا توجه داشته باشید که ما هنوز در انتظار دریافت اساسنامه اصلاح شده شما هستیم. تا زمانی که این اساسنامه ها را دریافت نکرده ایم تا بر اساس آن بتوانیم با IOC مشورت کنیم، به شما یا همکاران تان که نماینده فدراسیون ایران هستند، اجازه شرکت در مجمع فوق العاده سال 2013 FISA را نخواهیم داد.

ما هم با شما در این موضوع هم عقیده ایم که ورزشکاران نباید به خاطر مسائل مدیریتی جریمه شوند، اما با توجه به اینکه اساسنامه ها پایه و مبنای ورزش هستند و همین طور برای حفاظت از ورزشکاران، ما به شما تاکید می کنیم که ابتدا نسخه تغییر یافته موارد ذکر شده را به ما بدهید. به محض اینکه این موضوع برطرف شد، ورزشکاران و مربیان شما قادر خواهند بود که در یک فضای دو طرفه و همراه با تعامل که از قانون بازی های المپیک تبعیت می کند، فعالیت کنند.

ما هنوز تا زمانی که انتخابات جدید بر اساس اساسنامه ای که FISA آن را تایید می کند برگزار نشده، همچنان کادر اجرایی قبلی به ویژه آقای احمد دنیامالی را به عنوان رییس فدراسیون می شناسیم. لطفا به نامه قبلی ما به تاریخ 2 اکتبر 2012 توجه کنید.

ما نیاز داریم که شما در این زمینه خواسته های ما را درک کرده و برای حل این مسئله در سریع ترین زمان ممکن همکاری کنید.

مت اسمیت

مدیر اجرایی فدراسیون بین المللی روئینگ


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *