خانه » کودک و والدین » شعر و قصه کودکانه » تازه‌ترین قصه‌های دوست داشتنی دنیا برای بچه‌ها

تازه‌ترین قصه‌های دوست داشتنی دنیا برای بچه‌ها

چهار عنوان جدید مجموعه «قصه های دوست داشتنی دنیا برای بچه ها» با ترجمه  سیدعلی کاشفی خوانساری برای کودک و نوجوان منتشر شد.

به گزارش خبرآنلاین، در مجموعه «قصه های دوست داشتنی دنیا برای بچه ها» داستان های معروف جهان ادبیات برای کودکان گنجانده شده است و آنطور که روابط عمومی انتشارات قدیانی گزارش داده، هر یک از داستان های این مجموعه در قالب کتابی جداگانه و با بهره گرفتن از تصاویر متعدد منتشر شده اند که هر کدام از آن ها یادآور یکی از داستان های مشهور جهان ادبیات برای کودک و نوجوان هستند.

«پیتر و گرگ»، «گربه چکمه پوش»، «جوجه اردک زشت» و«هنسل و گرتل» چهار عنوان جدید «قصه های دوست داشتنی دنیا برای بچه ها» هستند. انتشارات قدیانی تا به امروز 9 جلد ازاین مجموعه قصه ها را منتشر کرده است.

هریک از این کتاب ها در 32 صفحه مصور رنگی با شمارگان هزار و 100 نسخه و با قیمت هزار و 500 تومان پاییز امسال وارد بازار کتاب شده اند.

 

ساکنان تهران برای تهیه این مجموعه و سفارش هر محصول فرهنگی دیگر کافی است با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و سفارش خود را (در صورت موجود بودن در بازار) در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. باقی هموطنان نیز می توانند با پرداخت هزینه پستی، تلفنی سفارش خرید بدهند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

سوختگی کودک

سوختگی کودک و کمکهای اولیه

سوختگی کودک عبارتست از آسیب بافت در نتیجه تاثیر حرارت، الکتریسیته، اشعه و عوامل شیمیایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.