خانه » اخبار روز » انتقام گیری اینترنتی از زن متاهل !

انتقام گیری اینترنتی از زن متاهل !

روزنامه قانون نوشت: اختلاف خانوادگي باعث انتقام گيري در فضاي مجازي شد. اين متهم با نيت هتک حيثيت زن جواني، شماره تلفن همراه او را در يکي از شبکه هاي اجتماعي فضاي سايبر منتشر كرد.

رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي با اعلام اين خبر گفت: با مراجعه زن جوان و متأهل به پليس فتاي خراسان رضوي و گزارشي مبني بر سوء استفاده از تلفن همراهش و انتشار شماره آن در محيط اينترنت موضوع بلافاصله در دستور كار ماموران پليس فتا قرار گرفت.

سرهنگ سيد محسن عرفاني افزود: در تحقيقات اوليه از شاكي مشخص شد طي يك ماه گذشته افراد مختلفي از نقاط مختلف ايران با مزاحمت هاي تلفني و ارسال پيامك هاي غير اخلاقي براي نامبرده ايجاد مزاحمت كردند. تلفن ها و مزاحمت هاي پي در پي حتي بر زندگي اين زن نيز اثر گذاشته و به گفته خودش به اختلاف با همسرش و دعواهاي خانواده كشيده شده بود. شرايط زن حساسيت براي پيگيري اين موضوع را بيشتر مي كرد. تا آنكه با توجه به اظهارات شاكي كارشناسان پليس فتا با اقدامات فني و ويژه پليس كه از آن به عنوان “مهندسي اجتماعي” نام برده مي شود توانستند رد پاي متهم را در اينترنت پيدا كنند.

سرهنگ عرفاني در مورد جزئيات دستگيري توضيح داد: با استعلام از مبادي ذي ربط متهم شناسايي و دستگير شد. متهم بعد از دستگيري اعتراف كرده و گفته است براساس كينه اي ديرينه چنين رفتاري كرده است. اين فرد كه از بستگان شاكي بوده و با توجه به اختلافات قبلي دست به اين كار زده و براي برهم زدن زندگي اين زن جوان و انتقام از او شماره تلفن همراهش را در فضاي سايبر منتشر كرده و موجب دردسر براي او شده است.

رئيس پليس فتاي فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي در پايان گفت: در اين رابطه متهم دستگير شده با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *