خانه » اخبار روز » قیمت هر کیسه برنج به 50 هزار تومان رسید

قیمت هر کیسه برنج به 50 هزار تومان رسید

باشگاه خبرنگاران:عضو کميسيون کشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي اعلام کرد: طرح انتزاع وظايف وزارت جهاد کشاورزي از وزارت صنايع و معادن هفته آينده در دستور کار مجلس قرار مي گيرد.

علي ايران پور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با بيان اينکه قيمت هر کيسه برنج هندي و پاکستاني در استان اصفهان به حدود 50 هزار تومان رسيده است گفت: با توجه به اينکه وزارت صنعت، معدن و تجارت قيمت دولتي هر کيسه برنج را 23 هزار و 500 تومان اعلام کرده بود به جهت عدم نظارت کافي به رسيدن برنج ها به دست مصرف کننده و عدم کنترل قيمت ها، سودجويان به نيت اينکه برنج ها را شب عيد به قيمت چند برابر بفروشند دست به احتکار زده اند.

نماينده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه حتي رستوران داران اصفهاني براي تهيه برنج با مشکل روبرو شده اند ادامه داد: اين اتفاق در چند استان ديگر هم رخ داده اما شدت آن در اصفهان بيشتر است.

وي همچنين با اشاره به افزايش قيمت مرغ در تابستان به علت کمبود دانه هاي خوراکي گفت: با توجه به اينکه مرغ داران، دامداران، کشاورزان و باغداران همگي زيرمجموعه وزارت جهاد کشاورزي هستند، وزارت جهاد بهتر مي تواند مسائل مربوط به اين حوزه ها را کنترل کند.

ايران پور افزود: زوايا و ويژگي هاي مختلف طرح انتزاع وظايف وزارت جهاد کشاورزي از وزارت صنعت و معدن هفته گذشته در کميسيون مشترک مجلس مورد بررسي قرار گرفت و با توجه به مشکلات به وجود آمده به نظر مي رسد اين طرح که قرار است هفته آتي در دستور کار مجلس قرار بگيرد به تصويب برسد.

منبع: yjc.ir
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *