خانه » سرگرمی » نتیجه خیانت یک خانم پلیس به همسرش! (عکس)

نتیجه خیانت یک خانم پلیس به همسرش! (عکس)

این خانم 24 ساله یک مامور پلیس امریکایی بود که بعد از باردار شدن از معشوق خود که یک معلم مدرسه است تصمیم به خودکشی گرفت. او که مادر یک فرزند است از سه سال پیش با این مرد آشنا شده بود. او زمانیکه متوجه شد باردار است با فرستادن یک پیام مشابه با مضمون ” میخواهم بمیرم، متاسفم” برای معشوق و همسرش خود را دار زد. جنازه او در حالی پیدا شد که او در اتاق خوابش با لباسهای فرم پلیس خود را به دار آویخته بود.

 

این زن در سال 2009 ازدواج کرد و از ابتدای زندگی با همسر خود دچار اختلاف شده و به گفته همکارانش این امر باعث شد تا او به همسرش خیانت کند.آقای لوئیس معشوق این زن میگوید : من میدانستم که او متاهل است . او از مشکلات زندگی و ازدواجش با من صحبت میکرد و احساس میکرد میتواند به من اعتماد کند. او اضافه میکند ما بارها سعی میکردیم این رابطه پایان یابد اما هربار یکی از ما دیگری را قانع میکرد که این رابطه باید ادامه پیدا کند.

 
معشوق او میگوید وقتی او متوجه شد باردار است قصد داشت این جنین را از بین ببرد اما از فردای آن روز دیگر او را ندیدم تا اینکه پیام او را دریافت کردم و ساعتی بعد فهمیدم که او خودکشی کرده است.
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *