خانه » اخبار روز » اعترافات تکان‌دهنده عامل قتل ‌عام خانواده‌ای درجنوب پایتخت +عکس

اعترافات تکان‌دهنده عامل قتل ‌عام خانواده‌ای درجنوب پایتخت +عکس

صبح دیروز در دادسرای امور جنایی تهران رخ داد

عامل قتل عام خانواده ای در محله فلاح تهران که زن و شوهری را به همراه پسر 12ساله شان کشته است از سوی بازپرس ویژه قتل بازجویی شد.

شبکه ایران -شوک/ این جنایت از روز 6 دی ماه سال جاری وقتی بستگان این خانواده با غیبت آنها مواجه شدند، فاش شد. علیرضا، عامل جنایت، صبح دیروز – شنبه- روبه روی بازپرس سپیدنامه از شعبه 10 دادسرای امور جنایی پایتخت قرار گرفت و گفت: شب حادثه به همراه حسین به خانه شان رفتم پس از خوردن شام نزدیک یکی دو ساعت با هم شطرنج بازی کردیم، پس از پایان بازی بین ما درگیری لفظی درگرفت. من همان زمان بود که می خواستم به خانه برگردم، اما حسین نگذاشت و گفت دیروقت است و خواست خانه شان بخوابم و صبح بروم. من نیز پذیرفتم ساعت 30/2 صبح بود که حسین با چاقویی به من حمله کرد. من توانستم چاقو را از دستش بگیرم که همزمان چاقو نیز به کف دستم خورد و مجروح شدم. در این میان ابتدا یک ضربه به سینه اش زدم که فریاد زد. همین باعث شد پسرش که خوابیده بود بیدار شود و وقتی دید به پدرش چاقو می زنم به هواخواهی وی آمد که ضربه ای نیز به مهدی زدم و با شنیدن صدای جیغ شکوفه که نامادری این پسربچه بود از وحشت ضربه ای نیز به وی زدم.

اعترافات تکان‌دهنده عامل قتل ‌عام خانواده‌ای درجنوب پایتخت +عکس

وقتی هر 3 را کشتم و به خود آمدم بشدت پشیمان شدم و روی زمین نشستم سپس ابتدا جسد شکوفه را داخل کمد دیواری گذاشتم بعد جسد مهدی و در آخر جسد حسین را داخل کمد گذاشتم، فرش ها را جمع کردم و ساعتی به آن خانه خیره شدم. این مرد سنگدل ادامه داد: ساعت 5 صبح شده بود برای بخیه دستم به چندین بیمارستان رفتم تا این که در بیمارستان ضیائیان آن را بخیه کردم و به خانه مان برگشتم. نزد همسرم بهانه آوردم که ورقه آهن آن را بریده است و تازه از حمل بار به شمال برگشته ام.

اعترافات تکان‌دهنده عامل قتل ‌عام خانواده‌ای درجنوب پایتخت +عکس

بنابه این گزارش، با اعترافات مرد جنایتکار وی برای بازسازی صحنه قتل و تکمیل بررسی های پلیسی و پزشکی قانونی در اختیار اداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفت.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *