خانه » اخبار روز » فردوسی‌پور وجدان بیدار فوتبال ماست

فردوسی‌پور وجدان بیدار فوتبال ماست

ایسنا:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جریان این ملاقات، دیداری نیز با پزشک معالج این بیمارستان داشت و درباره ی وضعیت مظاهری با آنها گفت وگو کرد.

پس از این که وحید مظاهری از رویانیان به خاطر این اقدامات تشکر کرد، مدیر عامل پرسپولیس این اقدام را وظیفه ی اخلاقی، فرهنگی و انسانی خود دانست و گفت: این اقدام وظیفه ی ما بود که باید آن را انجام می دادیم. تا جایی هم که توان داشته باشیم از مظاهری حمایت خواهیم کرد.

بهروز برومند پزشک معالج مظاهری نیز با تشکر از عیادت رویانیان گفت: هزینه ی کامل درمانی مظاهری 150 میلیون تومان است. کلیه پیوندی، توسط بدن قبول نشده و باید تجویز دیگری داشته باشیم. تا امروز به دلیل هزینه ی سنگین درمانی داروهای لازم تجویز نشده و اگر مشکل مالی وجود نداشته باشد می توانیم داروهای بهتری تجویز کنیم.

رویانیان نیز با اعلام حمایت از مظاهری، از پرسنل بیمارستان و دکتر برومند نهایت تشکر را داشت.

همچنین به این دلیل که وحید مظاهری بیمه تأمین اجتماعی نیست، از پرسپولیس خواست تا از طریق شرکت پیشکسوتان این باشگاه بیمه شود که، “شیرینی” سرپرست پرسپولیس در این باره نیز از این فوتبالیست سابق حمایت کرد.

به گزارش ایسنا، محمد رویانیان درباره ی عیادتش از وحید مظاهری اظهار کرد: نباید در زمانی این اتفاق ها بیفتد که یک برنامه ی تلویزیونی یا رسانه ها از فوتبالیست های ما صحبت کرده باشند. باید قبل از این که رسانه ها و برنامه های تلویزیونی جویای اهالی فوتبال شوند، خود سیستم کارش را انجام دهد و در پی بازیکنان گذشته اش باشد. اگر برنامه 90 از احوال وحید مظاهری چیزی نمی گفت معلوم نبود آینده ی او و امثال او چه می شد.

وی درباره ی چالش پیش آمده خود و عادل فردوسی پور در برنامه 90 بیان کرد: از آقای فردوسی پور متشکرم؛ چرا که کمک او باعث شد تا امروز به عیادت وحید مظاهری بیاییم. فردوسی پور وجدان بیدار فوتبال و نماد رسانه های ورزشی است و حق انتقاد دارد. او می تواند مسائل چالشی را مطرح و نکات مورد نظرش را نقد کند اما باید مشکلات مدیران، مربیان و بازیکنان را نیز درک کند و بداند این افراد زیر چه فشارهایی هستند.

رویانیان ادامه داد: نباید وضعیت به گونه ای پیش برود که حرمت ها شکسته شود. به نظر من نباید “در” انتقاد بسته باشد. ما از انتقادهای سازنده استقبال می کنیم. اتفاقی نیز که در برنامه 90 افتاد جالب نبود و امیدوارم تکرار نشود. من از فردوسی پور متشکرم و امیدوارم ما را درک کند؛ چرا که ما از انتقادهای سازنده در راستای پیشرفت فوتبال استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، شنبه و یا یکشنبه هفته آینده کریم باقری و یحیی گل محمدی از وحید مظاهری عیادت خواهند کرد که احتمال حضور مهدی مهدوی کیا و علی کریمی نیز در کنار آنها وجود دارد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *