خانه » دانستنیهای خانواده » دلیل علاقه پسرها به ازدواج با دختر بزرگ تر

دلیل علاقه پسرها به ازدواج با دختر بزرگ تر

یک آسیب شناس گفت: طبق آمار، زندگی پسر با دختر بزرگتر از خود ادامه دار و پایدار نبوده و این ازدواج ها با مشکلات زیادی همراه است.

مصطفی اقلیما رییس انجمن علمی مددکاران اجتماعی ایران گفت: در حال حاضر آمار ازدواج پسر با دختر بزرگتر از خود در جامعه رو به افزایش است. یکی از مهم ترین دلایل این امر را می توان شرایط و موقعیت مساعد مالی دختر خانم دانست.

 

این آسیب شناس و استاد دانشگاه افزود: طبق آمار، زندگی پسر با دختر بزرگتر از خود ادامه دار و پایدار نبوده و این ازدواج ها با مشکلات زیادی همراه است.

اقلیما در ادامه تصریح کرد: برای خانم ها هم دلایل متعددی وجود دارد. یکی از این دلایل بالا رفتن سن ازدواج در آنها و نبود موقعیت های دیگر برای ازدواج است. هدف دیگر در بین خانم ها برای قبول چنین ازدواجی، داشتن فرزند است.

 

رییس انجمن علمی مددکاران اجتماعی ایران تاکید کرد: هدف اصلی از این ازدواج ها دوست داشتن و علاقه بین زن و مرد، تشکیل زندگی مشترک و یا داشتن هم صحبت نیست. در واقع هدف این دسته از زوجین، ازدواج به مفهوم واقعی بدانیم.

 

به نقل از افکار نیوز،وی ادامه داد: در این ازدواج ها هر شخصی به منافع خود فکر می کند؛ بنابراین احتمال جدایی و طلاق بسیار زیاد دارد. بنابراین یکی از دلایل افزایش آمار طلاق در کشور ما به صورت سالانه، تمایل افراد به این نوع ازدواج ها است. این افراد به دلیل قصد و نیت خاصی که دارند، به سمت این نوع ازدواج رفته و پس از رسیدن به اهداف خود تصمیم به جدایی می گیرند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

بدون دیدگاه

  1. منم با نظر گلاره موافقم
    چرت نوشتین،آمار طلاق الان از بیکاری و فقره
    منم از همسرم بزرگترم اما زندگی خوبی داریم

  2. مسخره ها مگه چقدر از این لزدواجها در کشور هست که نوشتید امار طلاق به این دلیل بالا رفته
    دلیل بالارفتن امار طلاق ، بیکاری فقر تورم و بی کفایتی مسئولین کشور هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *