خانه » اخبار روز » پاسخ فردوسی پور به اتهامات قلعه نویی؛ مردم می فهمند چه کسی مافیا دارد

پاسخ فردوسی پور به اتهامات قلعه نویی؛ مردم می فهمند چه کسی مافیا دارد

جام نیوز: امیر قلعه نویی پس از اتفاقاتی که پیرامون تیمش رخ داد در کنفرانس خبری دیدار با راه آهن به شدت علیه عادل فردوسی پور جبهه گرفت و به دنبال انتقادات تند او، هواداران استقلال هم در روز دیدار با راه آهن علیه این مجری پرطرفدار شعارهای تندی دادند و وی را متهم به دلالی کردند.

 

 

پس از این اتفاقات عادل فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب 90 این اظهارات و شعارهای هواداران را به تصویر کشید و پس از آن گفت: «این اتفاقات سرشار از تهمت و افتراست. تا دیروز اجنبی پرست بودیم و حالا خیانتکار و دلال و .. هم شدیم. برنامه 90، 14 سال است که روی آنتن می رود و مردم بهترین قاضی برای این برنامه هستند.»

 

 

عادل فردوسی پور ادامه داد: «اگر برنامه 90 این جایگاه را دارد به خاطر این است که مردم این جایگاه را به آن داده اند نه اشخاص. این آقایان هم نمی توانند با این حاشیه سازی ها و تهمت زدن ها برنامه ما را از مسیرش خارج کنند. کسانی که فکر می کنند با این کارها می توانند برنامه 90 را از مسیرش خارج کنند سخت در اشتباه هستند.»

 

 

فردوسی پور خاطرنشان کرد: «این تهمت ها و افتراها هیچ تاثیری در روند برنامه ما نخواهد داشت و مردم مطئن باشند تا زمانی که هستیم اتفاقات را بازتاب خواهیم داد. من نه آدم کسی هستم و نه کسی آدم من است. برنامه 90 مستقل است و کارش را با همین روند ادامه خواهد داد. مطمئنا پخش حقایق به ضرر اینهاست و به همین خاطر این مسائل را مطرح می کنند.»

 

 

تهیه کننده و مجری برنامه 90 در پایان با تاکید بر اینکه مردم بهترین قاضی هستند و آنها به 90 جایگاه خواهند داد گفت: «آقایان به جای توهین کردن و تهمت زدن صورت مسئله را پاک نکنند و اجازه بدهند مردم در مورد برنامه 90 قضاوت کنند.»

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.