خانه » اخبار روز » خواننده مشهور کلید پیروزی در انتخابات!

خواننده مشهور کلید پیروزی در انتخابات!

خبرگزاری ایسنا: به نظر مي رسد که خواننده کره اي به وسيله اي براي پيروزي در انتخابات مالزي تبديل شده است!

ساي، خواننده کره اي که با خواندن تک آهنگي، ره صد ساله را در عرض چند ماه طي کرده، به موضوع مهمي در کارزار انتخاباتي مالزي تبديل شده است و دو حزب مطرح مالزي تلاش مي کنند تا با بهره گيري از شهرت اين خواننده راه خود را براي پيروزي در انتخبات پيش رو هموار کنند.

 چندي پيش حزب مخالف دولت مالزي با نام «اقدام دموکراتيک (DAP)» که يکي از مخالفان جدي دولت کنوني مالزي به شمار مي رود و خود را براي انتخابات پيش رو در اين کشور آماده مي کند، براي انتقاد از سياست هاي دولت «نجيب تون رزاق» به توليد ويدئويي اقدام کرد که با الهام از ويدئوي پربيننده ساي تهيه شده بود و در بخش هاي مختلف آن به سياست هاي دولت مالزي در بخش هاي مختلف انتقاد کرده بود.

 

اين ويدئو «UBAH Rocket Style» نام داشته و به چهار زبان انگليسي، باهاسا، ماندارين و تاميل منتشر شده بود. «تئو ناي چينگ»، از مقامات بلندپايه حزب DAP در خصوص اين ويدئو گفته بود: ما در اين ويدئو برخي از رسوايي هاي موجود در مالزي را نشان داده ايم و اميدواريم با انتشار گسترده آن توجه مردم مالزي را به اين رسوايي ها جلب کنيم.

 

وي تصريح کرد: ما اميدواريم با اين ويدئو راي دهندگان جوان را با مشکلات و رسوايي هاي موجود در مالزي آشنا کرده و آنها را به کنجکاوي در اين خصوص ترغيب کنيم. اين ويدئو در حالي منتشر شده و مورد استقبال مخالفان دولت قرار گرفت که تنها يک ماه پس از آن خبر مي رسد که دولت مالزي قصد دارد براي آغاز سال نوي چيني «ساي» را به اين کشور دعوت کند.

اين خواننده توسط حزب باريسان ناسيونال که نجيب تون رزاق از اعضاي آن است به مالزي دعوت شده و قرار است در روز 11 فوريه و همزمان با آغاز سال نوي چيني در شهر پنانگ در شمال مالزي به اجراي برنامه بپردازد، حال آنکه حضور در اين برنامه براي عموم مردم مالزي آزاد و رايگان خواهد بود.

اين در حالي است که اين اقدام دولت مالزي با انتقادات زيادي در اين کشور مواجه شده است و دولت نجيب تون رزاق و حزب باريسان ناسيونال به تلاش براي پيروزي در انتخابات با امکانات دولتي متهم شده اند.

برخي ديگر نيز اين اقدام دولت را تلاش براي جذب آراي چيني هاي مالزي عنوان مي کنند که اگرچه در اقليت قرار دارند اما از نظر اقتصادي در مالزي قدرتمند هستند. در اين راستا تئو کوک، رييس شاخه جوانان حزب DAP گفت: آنها محبوبيت خود را از دست داده اند و تلاش مي کنند تا با آوردن يک خواننده خارجي جوانان را به سمت خود بکشند.

اين اظهارات و کشمکش ها در حالي صورت مي گيرد که هنوز زمان انتخابات عمومي در مالزي مشخص نيست اما دولت مالزي چند ماه ديگر بيشتر براي برگزاري اين انتخابات وقت ندارد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *