خانه » روانشناسی » تست روانشناسی » اسم شما رنگ دارد، آن‌را بشناسید و به موفقیت برسید

اسم شما رنگ دارد، آن‌را بشناسید و به موفقیت برسید

اسم شما چه رنگي است؟ چي؟ مگر اسم ها هم رنگ دارند؟ پس چي كه دارند! تازه اگر شما بدانيد اسم تان چه رنگي است شايد خيلي از مشكلات تان در زندگي حل شود. چي؟ باور نمي كنيد؟ پس اين مطلب را تا انتها بخوانيد و متوجه شويد كه اسم تان رنگ دارد و شناسايي اين رنگ خيلي در موفقيت شما موثر است.

روان شناسان مي گويند؛ همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ ها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی مان را با این رنگ ها نشان می دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد.

كه می تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد. جالب است نه؟! این كه شما بدانید برای اسم تان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لابه لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد. پس به موارد زیر به ترتیب ذكر شده كاملا توجه كنید:

صورتی

قدرت جسمی بالایی داريد به خاطر اراده بالایی كه دارید، می توانید رویاهای تان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنید. با مسئولیت ها به راحتی كنار می آیید و می توانید دیگران را در حل مشكلات شان راهنمایی كنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

نارنجی

شوخ طبعی و بذله گویی به خصوصی را كه به ارث برده اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می گیرند. سعی می كنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید

و با بذله گویی خاص خود، محیط را برای انجام كاری مثبت فراهم سازید. آماده كمك به دیگران هستید. رنگین كمان زندگی تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر كنيد.

آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می دانند و شاید هم به همین دلیل برای شان جالب هستید. آزادی برای تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی توانید در محیطی كار كنید كه به شما تحكم شود یا زیر نظر قرار دارید. اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشكلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.

بنفش

عاشق كندوكاو و جست وجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد كافی رشد كرده است. این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی كنید. مگر آن كه خودتان آن را شخصا تجربه كرده باشید. برای حل مشكلات نیز راه حل را درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران كمی برای تان مشكل است.

قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممكن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید كه آشكارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی عصبي می شوید. ممكن است در اوج شادی نیز ناگهان و با كوچك ترین بهانه ای اخم های تان درهم رفته و به لاك خود فرو بروید. باید سعی كنید كه از انرژی فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده كنید.

زرد

بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوش بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می خواهید بر زبان بیاورید، كم نمی آورید. به دليل زنده دلی ابتكار و مستعد بودن تان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دوروبرتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.

با وجودی كه روحیه بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید كرد، مگر این كه شادی های تان را با دیگران تقسیم كنید. تنها ایرادی كه ممكن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه تان است كه گاهی شما را در خود غرق می كند!

اگر نتوانید انرژی و توان تان را در مسیر درستی هدایت كنید درآخر خواهید دید، بیشتر كارهایی كه با هدفی مشخص شروع كرده اید ناتمام مانده اند.

طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شما را برآورده كند. از طرف دیگر رفتار و كلام تان چنان زيبايي دارد كه به ندرت ممكن است كسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیرقابل توصیف است.

به هرچیزی با خوش بینی زیاد نگاه می كنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیات تان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل كنید.

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه ای كه به پاكی و زیبایی های دنیا دارید می توانید توان و شادی فوق العاده ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری كه دارید از یك حس ششم بسیار قوی برخوردارید كه از این طریق نیز می توانید به راحتی از مشكلات مردم با خبر شوید.

سبز

برای شما خیلی مهم است كه برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای تان اهمیت زیادی دارد. به ندرت ممكن است زندگی تان آشفته و بی هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی های جدی نزد شما می آیند. برای حل مشكلات دیگران به شدت حرص می خورید.

تكامل شخصیتی برای تان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود، هرگز از آموختن دست برنمی دارید. ترجیح می دهید به جای از شاخه ای به شاخه دیگر پریدن، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

رنگ های هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از:

قرمز: ۱ ش ج س الف

نارنجی:     ۲ ت ث ك ب

زرد: ۳ ی ل ص ض

سبز:  ۴ و م د ژ

آبی: ۵ چ ن ط ظ

نیلی: ۶ ح خ ف

بنفش: ۷ ع پ غ

صورتی: ۸ ز ق ه

طلایی: ۹ ر ذ گ

برای این كه با چگونگی موضوع آشنا شوید یك مثال می آوریم. به اين شكل كه اسم و فامیل خود را روی برگه كاغذی می نویسید و براساس حروف و اعداد ذكر شده برای هركدام، به رنگ مربوطه دست پیدا می كنید.

مثال: از اسم خودم مثال مي آورم. مثلا من «سياووش ابدي» هستم. حالا ببينيم سياوش ابدي، چه رنگي است.

س1 ی3 الف1 و4 ش1 الف1 ب2 د4 ی3

سپس اعداد را با هم جمع می كنیم:

20=1+3+1+4+1+1+2+4+3

باز هم 2 عدد را با هم جمع می كنیم:

2=0+2 عدد 2 مربوط به رنگ نارنجي است.

شما هم با اين روش رنگ اسم خودتان را پيدا كنيد و حالا با خواندن مشخصات آن رنگ خودتان را بهتر بشناسيد. راستي، شما مي توانيد اين كار را با اسم كساني كه براي تان مهم هستند هم انجام دهيد و به نتايج هيجان انگيزي(!) دست پيدا كنيد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

مارک زاکر برگ

10 نصیحت از مارک زاکر برگ موسس و مدیر فیس بوک

مارک زاکر برگ یکی از جوان ترین میلیونرهای جهان و موسس فیس بوک است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.