خانه » اخبار روز » واژگونی مرگبار پراید در شرق پایتخت

واژگونی مرگبار پراید در شرق پایتخت

خبرگزاری ایسنا: سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه واژگونی خودرو در ساعت 3:10 بامداد روز جمعه به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 17 را به محل حادثه واقع در مسیر شمال به جنوب بزرگراه باقری نرسیده به بزرگراه رسالت اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه اظهار کرد: عوامل آتش نشانی پس از حضور در محل متوجه شدند که یک دستگاه سواری پراید هنگام حرکت در بزرگراه به دلیل نامعلومی با گاردریل های حاشیه اتوبان برخورد کرده و واژگون شده است. به طوری که هر سه سرنشین این خودرو داخل آن محبوس شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این خودرو دچار نشت بنزین شده و احتمال انفجار آن وجود داشت، به ایسنا گفت: آتش نشانان عملیات خود برای نجات و خارج کردن سه سرنشین گرفتار در کابین پراید را آغاز کرده و پس از قطع برق خودرو و ایمن سازی محل ، هر سه تن را خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند.

وی با اشاره به خروج مصدومان از کابین خودرو نیز افزود: عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه مرگ یکی از سرنشینان خودرو که مردی 24 ساله بود را تایید کردند.

ملکی با بیان اینکه یک زن و یک مرد نیز در جریان این حادثه مصدوم شده و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده اند، خاطر نشان کرد: حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ساعت اتمام عملیات آتش نشانان در این حادثه را 4:33 دقیقه بامداد اعلام کرد و گفت: علت قطعی بروز این حادثه از سوی عوامل راهور اعلام خواهد شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *