خانه » سرگرمی » لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تا به حال خودروهای زیادی را مشاهده کرده اید که به سبک های خاص تیونینگ شده اند. این در حالی است که در این خودروها از وسایل خاصی برای تیونینگ کردن استفاده می شود.

“آنتی راهکو” یک طراح خوش ذوق فنلاندی است که به تازگی کار خودش را بر روی یک لیموزین تمام کرده است. او دو سال قبل نمونه اولیه خودروی خود را رونمایی کرده بود.

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

این روزها کار او بر روی این لیموزین بعد از 10 سال به پایان رسیده است و او توانسته با استفاده از تعداد بیشماری قطعات یدکی مختلف که تقریبا از دور خارج شده اند یک لیموزین را که ” فینیجت” تیونینگ کند.

این طراح 72 ساله که این روزها در فلوریدا آمریکا زندگی می کند میگوید تا به حال خودروهای زیادی را برای اینکار اوراق کرده است که می توان به مرسدس بنزهای استیشن و خودروهای قدیمی آمریکایی اشاره کرد.

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

این خودرو که به گفته او تکمیل شده است این روزها نزدیک به 3400 کیلوگرم وزن دارد و طول آن نیز چیزی در حدود 6.5 متر است که البته چندصد قطعه از خودروهای مختلف پوشیده شده است به طوری که خودروی اصلی پیدا نیست.

“فینیجت” تا به حال جایزه های زیادی را در رشته های هنر کسب کرده است و البته به عنوان یکی از عجیب ترین خودروهای دنیا نیز شناخته شده است.

لیموزینی از قطعات یدکی +عکس

بیرون این خودرو دارای 86 چراغ، 36 آینه و دو موتور جت است. البته داخل آن نیز بسیار عجیب است چرا که ماکروویو، فریزر و تصفیه کننده هوا است. این خودرو همچنین 10 صندلی برای مسافران دارد.

این خودرو با تمام امکاناتی که دارد این روزها با قیمت باورنکردنی 1 میلیون دلار قیمت کذاری شده است که البته صاحب آن می گوید قصدی برای فروش این خودرو در حال حاضر ندارد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *