خانه » اخبار روز » زندگی چهار روزه مدیرعامل با جسد همکارش

زندگی چهار روزه مدیرعامل با جسد همکارش

به گزارش همشهری، 23 آذر ماه سال جاری مرد جوانی نزد پلیس رفت و خبر از ناپدید شدن برادر 30ساله اش به نام هادی داد. وی گفت: برادرم یکی از عوامل فیلمسازی  است و در یک مؤسسه در پایتخت کار می کند اما از 20 آذر ماه به طرز مرموزی ناپدید شده و دیگر به خانه برنگشته است. من و خانواده ام به شدت نگران هستیم و همه جا را برای پیدا کردن او گشته ایم اما اثری از وی به دست نیاورده ایم.

 

از طرفی همکارانش هم از او بی اطلاع هستند. برای همین تصمیم گرفتیم موضوع را به پلیس اطلاع دهیم. بعد از اظهارات این مرد، تیمی از مأموران با دستور قاضی سپیدنامه، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران رسیدگی به این پرونده را آغاز کردند. تیم تحقیق در نخستین اقدام راهی دفتر مؤسسه فیلمسازی  شد و به تحقیق از کارمندان و رئیس مؤسسه پرداخت. آنها اظهار داشتند که 20آذر ماه هادی (مرد ناپدید شده) بعد از اینکه کارش در دفتر تمام شد آنجا را ترک کرد و از همان زمان دیگر به محل کارش مراجعه نکرد.

 

یک سرنخ

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه مأموران دریافتند چند روز قبل از گم شدن مرد جوان دو نفر به وی حمله کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده بودند. مرد جوان نیز بعد از این اتفاق به طرح شکایت پرداخته بود و پرونده ای در این زمینه در کلانتری تشکیل شده بود. مأموران که احتمال می دادند ناپدید شدن هادی با این درگیری ارتباط داشته باشد، تحقیقات در این زمینه را ادامه دادند تا اینکه دریافتند وی با مدیر مؤسسه فیلمسازی  نیز اختلاف داشته و چند روز پیش از ناپدیدشدنش با او هم درگیر شده بود.

 

کارآگاهان که با پرونده ای پیچیده روبه رو بودند در ادامه متوجه شدند شبی که هادی ناپدید شد، وی به یکی از دوستانش گفته بود که با مدیر مؤسسه قرار دارد و می خواهند به اختلافاتشان پایان دهند و با هم آشتی کنند. ماجرای درگیری های هادی و قرار ملاقات او با مدیر مؤسسه فیلمسازی  این فرضیه را که مدیر جوان در ناپدید شدن وی نقش داشته است، پررنگ تر کرد و قاضی سپیدنامه دستور بازداشت وی را صادر کرد.

 

کابوس چهار شبه

هفته گذشته مأموران مدیر مؤسسه فیلمسازی  را دستگیر کردند و بازجویی از وی آغاز شد. این مرد مدعی بود که از سرنوشت هادی خبر ندارد اما با مدارکی که علیه او به دست آمده بود، چاره ای جز بیان حقیقت ندید. وی با اعتراف به قتل هادی گفت: 20آذر ماه سال جاری من و هادی هر دو در دفتر بودیم و همه کارکنان نیز به خانه هایشان رفته بودند. ساعات پایانی کار بود که او وارد اتاقم شد. می خواست با هم صحبت کنیم و اختلافاتمان را کنار بگذاریم.

 

اختلافاتمان بر سر یک زن جوان بود. من چند سال پیش از همسرم جدا شدم و مدتی بود که با زن جوانی آشنا شده بودم. هادی نیز او را می شناخت و سعی می کرد مرا از ازدواج با او منصرف کند. وقتی متوجه شدم که خودش قصد دارد به خواستگاری این زن برود عصبانی شدم. وی افزود: آن شب وقتی بر سر این موضوع با هادی حرف زدم، با هم درگیر شدیم. او به سمت من حمله کرد و هلم داد. من هم از جایم بلند شدم و او را هل دادم که سرش به گوشه میز خورد و دچار سرگیجه شد.

 

در آن لحظه دست و پایش را با طناب بستم، سپس از داخل کشوی میز یک کابل برق برداشتم و با استفاده از آن خفه اش کردم. وقتی به خودم آمدم متوجه شدم که هادی نفس نمی کشد و جان باخته است. خیلی ترسیدم و از کارم پشیمان شدم اما افسوس که پشیمانی سودی نداشت. در آن لحظه به تنها چیزی که فکر می کردم پنهان کردن جسد بود.

 

برای همین او را به طبقه بالای دفتر بردم و در بالکن را باز کردم تا جسد متعفن نشود. هر روز به سراغ جسد می رفتم و با دیدن آن به وحشت می افتادم.

برای همین بعد از دو روز آن را داخل کابینت آشپزخانه گذاشتم. بعد از آن هم جسد را به بالکن بردم اما هر طور بود باید جسد را از آن ساختمان بیرون می بردم. چون شب ها کابوس می دیدم که راز من فاش شده است. بالاخره بعد از چهار روز تصمیم گرفتم جسد را مثله کنم تا بتوانم به راحتی آن را از ساختمان بیرون ببرم.

 

به این ترتیب توانستم جسد را داخل کیسه جاسازی کنم و کیسه ها را در جاده محمد شهر کرج رها کردم. بعد از اعترافات هولناک این مرد، مشخص شد که در آن زمان مأموران پلیس کرج جسد مثله شده مقتول را در حوالی محمد شهر پیدا کرده اما موفق به شناسایی آن نشده بودند. به گزارش همشهری، متهم بعد از اعتراف به جنایت با قرار قانونی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت و تحقیقات از وی ادامه دارد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *