خانه » اخبار روز » گرانی ترمز بریده است

گرانی ترمز بریده است

دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: باید کاری کنیم که به مردم آسیبی وارد نشود و اکنون گرانی با وجود که بیان می شود مرتب در حال کنترل است ترمز بریده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی ظهر جمعه در جمع مردم بهارستان اظهار داشت: در شرایط اقتصادی حاضر مردم در حال اذیت شدن هستند و چون دولت پول ندارد، دچار آسیب می شود و به همین سبب ارز نیز وارد کشور وارد نمی شود.

وی ادامه داد: به علت عدم ورود ارز به کشور قیمت آن نیز بالا می رود و مردم آسیب می بینند .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حال ما نیازمند یک مدیریت توانمندی هستیم که اقتصاد را بفهمد و یک جهاد و حماسه نیاز داریم و با این انگیزه می خواهم در صحنه حاضر شوم.

رضایی تصریح کرد: این سیاست با سیاست قبلی که در آن بوده این متفاوت است که اکنون در حال نظارت آن هستیم و باید ترمز کنیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت: در سال 88 دیر آمدم ولی اگر نمی آمدم اکنون باید دوباره از نو حرکت می کردم تا مناظرات بازخوانی شود و اکنون محکم ایستاده ام و تا آخر نیز هستم.

رضایی در ادامه سخنان خود گفت: باید کاری کنیم که به مردم آسیبی وارد نشود و اکنون گرانی با وجود که بیان می شود مرتب در حال کنترل است ترمز بریده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: من نزدیک به یک صد دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد دارم و دارای یک برنامه اقتصادی هستم.

وی گفت: می توان وضعیت اقتصادی موجود را پشت سر گذاشت و گرانی را کنترل کرد و بی کاری را رفع نمود همه این مسائل قابل حل است اما چند سال طول می کشد ولی برای اجرای آن باید مدیریت کشور عوض شود.

رضایی تصریح کرد: با تغییر مدیریت کشور باید انسان های توانمندی وارد شوند که مدیریت کشور را دوست داشته باشند و علاوه بر آن اداره کشور را عوض کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه یادآور شد: نحوه رسیدگی به پول و بانک نیز باید عوض شود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *