خانه » خوانندگان » نوازندگی برای خواننده‌ها کسرشان نیست

نوازندگی برای خواننده‌ها کسرشان نیست

آهنگساز و نوازنده چیره دست کشورمان با بیان اینکه شرایط کنونی حاکم بر موسیقی انگیزه ای برای هنرمندان این عرصه باقی نگذاشته است،  با عدم وجود انگیزه برای کار کردن، تنها فعالیتی که در حوزه موسیقی (آهنگسازی و نوازندگی) دارم همکاری با گروه «دیوار» است که خود یکی از اعضای آن هستم. با وجود شرایط فعلی ترجیح داده ام فعالیتهای خود را محدود به این گروه کنم.

بابک ریاحی پور ادامه داد: در ادامه همکاری با این گروه یک آلبوم تصویری در دست تولید و ساخت داریم که دارای هشت قطعه است. از این هشت قطعه چهار قطعه صوتی و چهار قطعه دیگر دارای کلیپ است.

وی درمعرفی همکاران خود در این گروه و آلبوم گفت: اعضای این گروه که با من همکاری دارند، یاشار خسروی، ایلیار خسوری، پویا نیک پور، مسعود همایونی هستند. در این آلبوم علاوه بر توجه به موسیقی جاز راک به تلفیقی بودن قطعات نیز توجه داشته ایم. امیدواریم بتوانیم در فرصتی مناسب آن را به دست علاقه مندان برسانیم.

این نوازنده و آهنگساز که با خوانندگان پاپ همکاری می کند و در جدید ترین همکاری خود با بابک جهانبخش روی سن خواهد رفت، در پاسخ به اینکه چرا با وجود شهرت و مهارتی که دارد، با خواننده های بسیاری ادامه همکاری می دهد، گفت: این رابطه یک طرفه نیست که فکر کنیم به خاطر شهرت من خواننده ها با من همکاری می کنند بلکه اگر از زاویه دیگری به این قضیه نگاه کنیم، خواهیم دید که حضور در کنسرتهای این خوانندگان جوان به عنوان نوازنده، به فراموش نشدن ما نیز کمک قابل توجهی می کند.

در همه جای دنیا چنین چیزی هست، اینکه طی یک ارتباط دوطرفه خواننده و نوازنده از مهارت و شهرت هم بهره مند می شوند. هم من نوازنده از حضور خواننده برای فراموش نشدن استفاده می کنم و هم خواننده از تجربه و توانایی های من بهره مند می شود.

وی خاطر نشان کرد: اسم ها در موسیقی زود فراموش می شوند، مخصوصا اسم نوازنده ها. نوازنده باید در صحنه حضور داشته باشد تا دیده شده و فراموش نشود. باید کارش شنیده شود تا در یاد ها بماند. اگر من نوازنده به خودم اجازه ندهم که با خواننده های جوان کار کنم، دیده نمی شوم. من نوازنده هایی را می شناسم که خودشان را بر تر از این می دانسته اند که با هر خواننده ای بزنند، و به همین دلیل فراموش و تمام شده اند. من دوست ندارم تمام شوم. برای همین با خواننده های جوان همکاری داشته و این همکاری را ادامه خواهم داد. نوازندگی برای خواننده ها کسرشان نیست.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.