خانه » خوانندگان » علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد

علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد

علی شوکت از برگزاری کنسرت خود در سبک لاو راک خبر داد و دراین باره  ما گفت: به زودی کنسرتی را در شهر تهران برگزار خواهم کرد که تاریخ برگزاری آن ۱۸اسفندماه است و قرار است در دو سئانس و در تالار ایوان شمس برای علاقه مندان برگزار شود.

شوکت در ادامه درباره قطعاتی که قصد دارد در این کنسرت دو سانسه اجرا کند خاطر نشان کرد: قطعاتی همچون شبهای بی رویا، من اینجام، حرف بزن با من، که قطعات جدیدی هستند و خود آهنگسازی ان ها را انجام داده ام و نیز تمامی آهنگهای آلبوم «۲۰شهریور» را نیز برای مخاطبان اجرا خواهیم کرد. عنوان این آهنگ ها عباراتند از: من و تو، اولین نگاه، خورشید و ماه، نبودنم کنارت، مامان من، برنده و بازنده، عشق یا عادت، نمی دونی، نمی ری از یادم.

این آهنگساز همچنین افزود: سرپرستی گروه برای برگزاری این کنسرت راهادی کیانی به عهده دارد که از سازهای همچون (آکوستیک گیتار) (پیاون و کی برد) (گیتار الکتریک) (درام و بیس) استفاده کرده است. از نوازنده های که دراین کنسرت من را یاری می کنند نیزمی توان به شهرام مویدی هادی کیانی، شایان مجیدی و… اشاره کرد.

خالق۲۰ «شهریور» که در سبک لاو راک فعالیت می کند درپایان تاکید کرد: بلیت فروشی از ۲۹ یا ۳۰ بهمن آغاز می شود و علاقه مندان می توانند ازطریق سایت ایران کنسرت و ققنوس به خرید آن اقدام کنند. ساعت برگزاری آن نیز ۶: ۳۰و۸: ۳۰ روزهای یادشده خواهد بود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *