خانه » اخبار روز » محدودیت‌های ترافیکی روز شنبه در تهران

محدودیت‌های ترافیکی روز شنبه در تهران

ایرنا: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، در پی تعطیلی روز شنبه در سطح استان تهران با انتشار اطلاعیه ای محدودیت های ترافیکی محورهای سطح استان را با هدف افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه اعلام کرد.

در اطلاعیه شامگاه پنجشنبه پلیس راهور ناجا بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت ها تا ساعت 24 روز شنبه 16دیماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس تأکید شده است.

در این اطلاعیه ضمن تأکید بر تداوم ممنوعیت تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس، همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 23 روز شنبه 16 دیماه از کرج به سمت مرزن آباد نیز ممنوع اعلام شده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 23 از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

بنابه این گزارش، در محور هراز نیز تردد تمامی تریلرها کماکان ممنوع بوده و رفت و آمد تمامی کامیونها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 الی 23 روز چهارشنبه 13 دیماه و از ساعت 6 الی 23 روزهای جمعه و شنبه 15 و 16 دیماه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است؛ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 22 روز شنبه 16دیماه از رودهن در محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 الی 22 از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه مجاز خواهد بود.

در محور دماوند نیز تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملان سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14الی 23 روز چهارشنبه 13 دیماه و همچنین از ساعت 6 الی 23 روزهای جمعه و شنبه 15 و 16 دی ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

اطلاعیه مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین تصریح ساخته است که تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 الی 22 روزهای جمعه و شنبه 15و 16 دی ماه در محورهای قدیم رشت قزوین و بالعکس ممنوع است.

گفتنی است؛ کارگروه ملی و کمیته هماهنگی مواقع اضطرار استان تهران در پی افزایش آلودگی هوای تهران و ادامه پایداری جوی و به منظور جلوگیری از تشدید آلودگی هوا، تمامی مدارس، مراکز آموزش عالی، دانشگاهها، ادارات، وزارتخانه ها، نهادها و مؤسسات دولتی و عمومی و بانکها به جز مراکز درمانی، اورژانس و آتش نشانی در استان را تعطیل اعلام کرد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

یائسگی

داغ شدن در یائسگی چگونه صورت می گیرد؟

داغ شدن یک احساس گرمای غیر قابل تحمل است که زنان در یائسگی آن را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *