خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » ورزشکاران میلیون دلاری

ورزشکاران میلیون دلاری

تایگر وود

100 میلیون دلار

درست است که فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش های دنیا به حساب می آید و بیشتر مردم تصور می کنند که با دستمزدهای میلیونی فوتبالیست ها، حتما جایگاه اولین نفر فهرست ثروتمندترین ورزشکاران دنیا باید متعلق به یک فوتبالیست باشد اما واقعیت این است که جایگاه اول این فهرست را یک بازیکن گلف به خود اختصاص داده است.

تایگر وود، گلف باز افسانه ای آمریکا، سالانه حقوقی برابر با 100 میلیون دلار دارد که البته رقم بسیار بالایی برای یک ورزشکار به حساب می آید. از سال 2010 تا به حال، نام او در صدر فهرست ثروتمندترین ورزشکاران دنیا قرار گرفته است.

ورزشکاران میلیون دلاری

تایگر وود با این بردها توانسته مقام هفتم را در میان حرفه ای ترین گلف بازان دنیا به دست بیاورد. او تا به حال موفق به پیروزی در 14 مسابقه حرفه ای گلف شده و نام او به عنوان مشهورترین بازیکن گلف در تارخ این ورزش ثبت شده است که توانسته بیشترین تعداد پیروزی را داشته باشد.

کوبه بریانت

53 میلیون دلار

چه کسی می تواند نام بازیکن خط حمله تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز را فراموش کند، بازیکنی که بدون وجود او، تیمش قادر به تکرار دائمی پیروزی هایش نخواهد بود.

«کوبه بریانت» بازیکنی است که به خاطر پرش های بسیار بلند وضربات سنگینش که احتمال خطا رفتن آنها نزدیک به صفر است در دنیا به شهرت رسیده است. کوبه با دستمزد 53 میلیون دلاری از سال 2006 تا به حال در فهرست ثروتمندترین ورزشکاران دنیا قرار گرفته و بالاخره در سال 2012 توانست جایگاه دوم این لیست را به خود اختصاص دهد.

ورزشکاران میلیون دلاری

لیبرون جیمز

48 میلیون دلار

لیبرون جیمز که به پادشاه جیمز نیز شهرت دارد، بازیکن بسکتبال تیم میامی است که با حقوق 48 میلیون دلاری خود توانسته است یکی دیگر از ثروتمندترین ورزشکاران دنیا باشد. او تا به حال موفق به دریافت جوایز گوناگونی از قبیل جایزه فصل NBA، جایزه مفیدترین بازیکن NBA و جایزه فصل آل استار شده است.

ورزشکاران میلیون دلاری

راجر فدرر

47 میلیون دلار

تنیس یکی دیگر از ورزش های پرطرفدار در سراسر دنیا به حساب می آید. این ورزش نیز برای بازیکنان حرفه ای خود سود بسیاری به ارمغان می آورد. راجر فدرر بازیکن تنیسی است که با حقوق 47 میلیون دلاری خود چهارمین نفر در لیست ثروتمندترین ورزشکاران سال 2012 است.

ورزشکاران میلیون دلاری

فیل میکلسون

46 میلیون دلار

شاید ورزش گلف از نظر بیشتر ما ایرانی ها، ورزشی خسته کننده و بدون جذابیت به نظر برسد اما ورزش دوستان زیادی در آن سوی آب ها هستند که طرفدار پر و پا قرص این ورزش بوده و بازیکنان آن را به خوبی می شناسند. فیل میکلسون هم بازیکن گلف دیگری است که با حقوق سالانه 46/5 میلیون دلار در فهرست ثروتمندترین ورزشکاران دنیا قرار دارد. او سال گذشته توانست در 4 بازی بسیار مهم پیروز میدان باشد و همین پیروزی ها باعث شد تا سرمایه گذاران بسیاری روی این بازیکن حساب باز کنند.

ورزشکاران میلیون دلاری

دیوید بکهام

40 میلیون دلار

دیوید بکهام یکی از مشهورترین فوتبالیست های دنیاست که با درآمد سالانه 40 میلیون دلاری خود، ششمین ورزشکار ثروتمند دنیا به حساب می آید، البته این تنها بخشی از حقوق بکهام است زیرا شرکت های مد و تولیدکنندگان پوشاک، نوشیدنی های انرژی زا و عطر، از او برای تبلیغات خود استفاده می کنند و به خاطر این کرا، پول خوبی نیز به او پرداخت می کنند.

ورزشکاران میلیون دلاری

نام بکهام نه تنها برای تمام انگلیسی ها نامی آشناست بلکه تمام طرفداران فوتبال در سراسر دنیا او را به خوبی می شناسند به طوری که این فوتبالیست هم اکنون میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا دارد. بکهام قدرت بی نظیری در شوت زدن دارد و شاید همین موضوع دلیلی شد تا او به یکی از مشهورترین فوتبالیست های دنیا تبدیل شود. او سال های زیادی کاپیتان تیم ملی انگلیس بود.

کریستیانو رونالدو

38 میلیون دلار

کریستیانو رونالدو یکی دیگر از مشهورترین فوتبالیست های دنیا، اهل پرتغال است و سالانه مبلغ 38 میلیون دلار درآمد دارد.

ورزشکاران میلیون دلاری

رونالدو تا به حال گرانترین قراردادها را داشته و همچنان نیز تعداد زیادی از باشگاه های دنیا به دنبال این بازیکن هستند تا با او قرارداد ببندند.

الکس رودریگرز

35 میلیون دلار

الکس رودریگرز در جایگاه هشتم ثروتمندترین ورزشکاران دنیا قرار دارد. او بازیکن حرفه ای بیسبال است. درآمد سالانه رودریگرز 35 میلیون دلار بوده و او مقام سوم را در بیسبال حرفه ای آمریکا دارد. این بازیکن یکی از ارکان اصلی موفقیت های تیم نیویورک یانکی است.

ورزشکاران میلیون دلاری

رودریگرز 35 سال دارد و تا به حال دو بار جایزه مفیدترین بازیکن در تیم ملی بیسبال آمریکا را به دست آورده است. بیشترین امتیاز به دست آمده توسط رودریگرز 500 امتیاز بوده است که البته امتیاز بسیار بالایی است و تا به حال هیچ بازیکنی به این امتیاز دست نیافته است.

مایکل شوماخر

34 میلیون دلار

در دنیا کسی وجود ندارد که با شنیدن نام مسابقات رالی، به یاد یکی از موفق ترین رانندگان این رشته ورزشی یعنی مایکل شوماخر نیفتد.

درآمد خالص سالانه مایکل شوماخر 34 میلیون دلار است و همین درآمد باعث شده تا او نهمین ورزشکار ثروتمند در دنیا باشد.

این راننده آلمانی سمبل گروه مرسدس جی پی بوده و تا به حال توانسته است 7 بار برنده جام جهانی مسابقات رالی شود.

ورزشکاران میلیون دلاری

این راننده آلمانی آنقدر در سراسر دنیا شهرت دارد که حتی کسانی هم که به مسابقات رالی علاقه ای ندارند او را به عنوان مرد اول این مسابقات می شناسند.

لیونل مسی

32 میلیون دلار

فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورززش ها در سراسر دنیا به حساب می آید و همین موضوع باعث شده است که تعداد فوتبالیست هایی که در فهرست ثروتمندترین ورزشکاران قرار گرفته اند از بازیکنان سایر رشته ها بیشتر باشد.

لیونل مسی هم یکی دیگر از همین فوتبالیست هاست که علاوه بر داشتن هواداران بسیار، با درآمد خالص 32/3 میلیون دلاری در لیست ثروتمندترین ورزشکاران دنیا قرار دارد.

ورزشکاران میلیون دلاری

مسی در باشگاه های معمولی به ورزش خود ادامه داد تا اینکه در سال 2000 وقتی با خانواده خود به اروپا مهاجرت کرد و در باشگاه های حرفه ای فوتبال، این ورزش را دنبال کرد، همه متوجه استعداد فوق العاده او در فوتبال شدند و از آن زمان بود که هر روز موفق تر از روز قبل شد. مسی در سال 2012 به عنوان بهترین بازیکن فوتبال دنیا معرفی شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *