خانه » کامپیوتر و اینترنت » جریمه های سنگین برای سرویس دهندگان اینترنت پر سرعت در هند!

جریمه های سنگین برای سرویس دهندگان اینترنت پر سرعت در هند!

خبرآنلاین – اداره رگولاتوری هند در مصوبه جدید اعلام کرد به ازای هر گزارش غلط به رگولاتوری و شکایت کاربر از سرویس دهندگان اینترنت که ثبت در پرونده شود، متخلف باید ۱ میلیون روپیه (معادل ۱۸۲۸۸ دلار / معادل ۵۴ میلیون و هشتصد و شصت  و چهار هزار تومان با دلار ۳۰۰۰ تومان) جریمه بپردازد.

اداره TRAI یا Telecom Regulatory Authority of India  قوانین و جریمه های جدید برای شرکتهای اینترنتی محلی وضع کرده تا کیفیت خدمات خود را به کاربران بهتر کرده و گزارشات غلط به رگولاتوری ارسال نکنند.
بدون تعصب و بدون در نظر گرفتن آیین نامه شرکتی، سرویس دهندگان باید کاربران را در درجه اول قرار داده و اگر خطا کنند باید ۱۸۲۸۸ دلار جریمه پرداخت کند.
همچنین اگر کیفیت اینترنتی که به کاربران می دهد پایین باشد به ازای هر مورد شکایت باید ۹۱۴ دلار (دو میلیون و هفتصد و چهل و دو هزار تومان با دلار ۳۰۰۰ تومان) پرداخت کند.
بحث QoS یا پارامترهای کیفیت خدمات شامل مواردی چون زمان فعال سازی اینترنت پر سرعت، گزارش خطا در ارتباط و سرعت اینترنت، خدمات وصل مجدد، مسائل مربوط به صورت حساب و فاکتورهای خدمات اینترنت پر سرعت کاربران، زمان پاسخ دهی به مشتریان و سرعت اینترنت، می شود.
این قانون جدید از اول ژانویه ۲۰۱۳ لازم الاجرا خواهد بود.

 


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

افزایش بازدید وب

7 نکته از نکات کلیدی افزایش بازدید

همه ادمین ها و مدیران وبسایت ها به دنبال جذب مخاطب و بازدید کننده هستند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *