خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » «محسن یگانه»، با وجود کسالتش روی صحنه رفت

«محسن یگانه»، با وجود کسالتش روی صحنه رفت

در آخرین شب از جشنواره موسیقی فجر، محسن یگانه در میان استقبال هوادارانش در برج میلاد تهران روی صجنه رفت.

یگانه ابتدای برنامه اش را با قطعه «سکوت» آغاز کرد تا از   همان اوایل سانس اول بتواند انرژی سالن را بالا ببرد. این آغاز با استقبال دوستداران این خواننده رو به رو شد و یگانه در ادامه برنامه اش سراغ قطعات آلبوم های خود «نفس های بی هدف»، «رگ خواب» و «حباب» رفت و از هر کدام چند قطعه را اجرا کرد.

این خواننده که این اواخر ظاهرا با مشکلات ریوی رو به رو شده بود و روی صفحات شخصی اش خبر از ترک تهران برای بازیابی سلامتی اش را داده بود، در این اجرا گه گداری با سرفه های شدید روی سن، این نگرانی را در بین دوستدارانش بیشتر و بیشتر کرد که مشکلات ریوی اش همچنان وجود دارد و در گفتگویی هم که در ابتدای این برنامه با یکی از برنامه های رادیویی داشت، به این جریان صحه گذاشت و از تداوم مراحل درمان اش سخن گفت.

«آهای خبر نداری»، «بخند»، «بار وبندیلو ببند»، «نرو» و «دوستت دارم» از جمله آثاری بود که این خواننده در برنامه اش در آخرین شب جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه برد و «نشکن دلمو» نیز اخرین اثری بود که یگانه برنامه اش را با آن به اتمام رساند تا دوستدارانش با یک قطعه قدیمی و پر خاطره سالن محل اجرای برنامه اش را ترک نمایند.

  • حاشیه ها:

* رهبری ارکستر کنسرت محسن یگانه بر عهده علی ثابت بود و نوازنده های سر شناسی از قبیل پیام طونی و حسن فراهانی و مجتبی شکاری نیز در ارکس تر این خواننده دیده شدند.

* مثل اجراهای شب های گذشته، hf یگانه چند باری قطع شد ولی صدابرداری سالن با کیفیتی بهتر از شب های قبل باعث شده بود که صدای آقای خواننده بهتر به گوش حاضرین برسد.

* یگانه چندین بار دست به گیتار شد و با گروهش ساز زد. اتفاقی که روز گذشته هم با دف نوازی مازیار فلاحی شاهد آن بودیم.

* همچون شب های گذشته برنامه رادیویی «شب های نقره ای» رادیو جوان این کنسرت را به صورت زنده از رادیو پوشش داد تا دوستداران این خواننده بتوانند در جریان اتفاقات این برنامه باشند.

* گروه موسیقی یگانه نیز همچون گروه موسیقی مازیار فلاحی، در مقایسه با گروه های دیگر این بخش از تنوع بیشتری در سازبندی برخوردار بود. حضور سازهایی مانند ترومبون، ترومپت، فلوت، ویلن و پیانو به موسیقی این کنسرت تنوع ویژه ای داده بود.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *