خانه » فناوری های نوین » اخبار و رویداد » انتشار قرآن تحریف شده "اپل"/ عکس

انتشار قرآن تحریف شده "اپل"/ عکس

باشگاه خبرنگاران: اين نرم افزار در حال حاضر از سوی آمازون به فروش گذاشته شده و در بخش «آی  تونز» پايگاه اينترنتی «اپل» قابل دانلود است.

 

یکی از تلاش های بی نتیجه دشمنان اسلام که طی 14 قرن اخیر همواره با شکست مواجه شده، اقدام برای تحریف قرآن بوده است که این موضوع طی سالهای اخیر و با گسترش تکنولوژی های مختلف، رشد کرده است.

 

به تازگی نیز برخی رسانه های غربی گزارش داده اند که نسخه  ای از یک نرم  افزار تحريف شده قرآنی شامل متن عربی و ترجمه انگليسی قرآن كريم در بازار محصولات ديجيتال منتشر شده است. نکته قابل تامل درباره این نرم افزار که پایگاه اطلاع رسانی hopeitw به آن اشاره کرده این است که اين نرم افزار در حال حاضر از سوی آمازون به فروش گذاشته شده و در بخش «آی  تونز» پايگاه اينترنتی «اپل» قابل دانلود است.

 

 انتشار قرآن تحریف شده

 

بر اساس اطلاعات منتشر شده متن عربی نسخه قرآن اين نرم  افزار كه قابل نصب بر روی گوشی های اپل و گوشی  های دارای سيستم  عامل اندرويد است، دارای اشتباهات فاحش است و تعدادی از مسلمانان با راه اندازی کمپین های اطلاع رسانی، از همدینان خود خواسته اند ضمن اطلاع رسانی و اعتراض به آمازون و اپل، از دانلود کردن این نرم افزار خودداری کنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.