خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » بازگشت خواننده های قبل از انقلاب به تلویزیون

بازگشت خواننده های قبل از انقلاب به تلویزیون

به گزارش کافه سینما، چندی است پیش تولید مجموعه ی پربازیگر معمای شاه، به کارگردانی محمدرضا ورزی آغاز شده و سازندگان این مجموعه، گروه پرشماری از بازیگران سینما و تلویزیون را، برای بازی در نقش شخصیت های واقعی این مجموعه ی تاریخی انتخاب کرده اند؛ از علی شریعتی تا همسران محمدرضا شاه.

 

اخبار رسیده حکایت از این دارد که سازندگان این سریال تلویزیونی در هفته های اخیر، به دنبال بازیگرانی برای ایفای نقش خوانندگان دهه ی ۱۳۵۰ ایران هستند تا در بخش هایی از این مجموعه ایفای نقش کنند. خوانندگانی از قبیل فائقه آتشین معروف به گوگوش، ابراهیم حامدی معروف به ابی و ستار.

 

بعضی از این خوانندگان، ارتباطاتی با دربار پهلوی هم داشته اند. اگر تغییری در برنامه ها و روند عادی مجموعه صورت نگیرد، و همه چیز طبق روال گذشته پیش رود؛ قرار است چند بازیگر ایرانی، نقش آن ها را در این مجموعه ایفا کنند.

 

پیش از این اعلام شده بود که در این سریال تلویزیونی؛ سعید داخ (علی شریعتی)، جعفر دهقان (رضاشاه)، حسین نورعلی (محمدرضاشاه)، نقی سیف جمالی (بهبودی)، بهرنگ علوی (فردوست)، رامبد شکرآبی (ژنرال پرون)، گیتی ساعتچی (تاج الملوک)، علی شجره (علیرضا پهلوی)، باران زمانی (شهناز)، احمد نجفی (رزم آرا)، جمشید جهانزاده (هژیر)، رامین راستاد (پهلبد)، علی فرجام فر (غلامرضا پهلوی)، جهانگیر بنارش (سیدحسن امامی)، اکبر معززی (علی امینی)، سپند امیرسلیمانی (اسداله اعلم)، فخرالدین صدیق شریف (شریف امامی) و قطب الدین صادقی (شاپور ریپور تر) انتخاب شده اند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *