خانه » اخبار روز » پیشنهاد میلیاردی به کشتی گیر ایرانی

پیشنهاد میلیاردی به کشتی گیر ایرانی

فارس: بعد از قبول هدایت تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان توسط جمشید خیرآبادی مربی موفق تیم ملی کشتی فرنگی ایران در المپیک لندن، آذری ها حالا کشتی گیران موفق ایرانی را نشانه گرفته اند.

مسئولان فدراسیون کشتی آذربایجان که در سال های قبل هم با پیشنهادات وسوسه انگیز و پول های نفتی، اقدام به جذب کشتی گیرانی نظیر سامان طهماسبی و مسعود هاشم زاده ملی پوشان و مدال آوران سابق کشتی ایران را کرده بودند؛ حالا نقشه جدیدی را کلید زده اند و با پیشنهادات میلیاردی خود به دنبال جذب کشتی گیران جدیدی از کشورمان هستند.

بر اساس این گزارش، در این راستا شنیده می شود مسئولان فدراسیون کشتی آذربایجان با پیشنهادی 500 هزار دلاری به یکی از قهرمانان ایرانی کشتی جهان، قصد به خدمت گرفتن این کشتی گیر را دارند.

قرار است این کشتی گیر در اواخر هفته جاری برای مذاکره با مسئولان آذری به این کشور سفر کند.

به نظر می رسد تبعیض فدراسیون کشتی بین کشتی گیران و سیاست یک و بام و دو هوای فدراسیون کشتی و مسئولان ورزش کشور و عملکرد ناموفق آنها در جلب رضایت ورزشکاران به خصوص کشتی گیران عامل اصلی این موضوع باشد.

با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد به زودی باید شاهد کوچ عده زیادی از استعدادهای ناب ورزش به خصوص کشتی به کشورهای رقیب باشیم.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.