خانه » اخبار روز » اسید پاشی در روز عروسی

اسید پاشی در روز عروسی

همشهری آنلاین: جوان شرور وقتی فهمید که دختر مورد علاقه اش قصد دارد با مرد دیگری ازدواج کند در روز عروسی به کمین داماد نشست و با پاشیدن اسید به صورتش، جشن عروسی را به هم زد.

 چند روز پیش کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان در جریان اسیدپاشی به صورت داماد جوانی پیش از شروع مراسم عروسی قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند. بررسی ها نشان می داد داماد جوان چند ساعت قبل از شروع مراسم عروسی، زمانی که سرگرم تزیین ماشین عروس بوده مورد حمله مرد اسیدپاشی قرار گرفته که سر و صورت خود را با پارچه پوشانده بود. مرد اسیدپاش نیز درحالی که یک ظرف اسید در دست داشته، بعد از اسیدپاشی با موتورسیکلتش از محل گریخته بود.

درحالی که داماد جوان به بیمارستان منتقل و تلاش پزشکان برای درمان او شروع شده بود، تیمی از کارآگاهان جست و جو برای شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی را آغاز کردند. آنها حدس می زدند که اسیدپاشی با انگیزه انتقام جویی صورت گرفته و از آنجا که این حادثه در روز عروسی پسر جوان رخ داده، این احتمال وجود داشت که پای یک رقیب عشقی در میان باشد.

با این فرضیه مأموران راهی بیمارستان شدند و به تحقیق از داماد جوان پرداختند. او که سمت چپ صورتش، چشم راستش و قسمتی از گردنش به خاطر اسید سوخته بود به مأموران گفت: از چند روز پیش از مراسم عروسی، مرد ناشناسی با من تماس می گرفت و تهدیدم می کرد. او می گفت که نباید این عروسی سربگیرد و من باید بی خیال دختر مورد علاقه ام شوم. با این حال من به این تهدیدها توجهی نکردم تا اینکه روز عروسی فرا رسید.

آن روز من در داخل کوچه سرگرم تزیین ماشین عروس بودم که ناگهان مرد نقابداری به من نزدیک شد و بعد از اینکه به صورتم اسید پاشید، پا به فرار گذاشت. همان لحظه از شدت درد و سوزش به خودم می پیچیدم تا اینکه با کمک اعضای خانواده ام به بیمارستان انتقال یافتم.بعد از اظهارات پسر جوان، مأموران به سراغ عروس خانم رفتند و به تحقیق از او دست زدند.

وی نیز گفت: مدت ها پیش خواستگاری به نام فرشید داشتم. او چندبار به خواستگاری ام آمد اما نه من و نه خانواده ام راضی به این وصلت نبودیم. با این حال فرشید دست بردار نبود تا اینکه به خواستگار دیگرم جواب مثبت دادم و قرار شد با هم ازدواج کنیم. همه  چیز برای برگزاری مراسم عروسی آماده بود که متوجه شدم نامزدم از سوی فرد ناشناسی تهدید می شود. همان اول حدس زدم که فرد ناشناس فرشید است اما هرگز تصور نمی کردم تهدیدهایش را عملی کند.

با این اطلاعات، دستور بازداشت فرشید صادر شد و مأموران وی را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند. پسر جوان در بازجویی ها به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت: وقتی فهمیدم که دختر مورد علاقه ام قصد ازدواج با فرد دیگری را دارد، بدجوری عصبانی شدم. من چندبار به خواستگاری او رفته بودم و جواب رد شنیده بودم برای همین تصمیم گرفتم کاری کنم که این عروسی سرنگیرد. این بود که چندبار داماد جوان را تهدید کردم اما وقتی دیدم وی برای ازدواج پافشاری می کند، نقشه اسیدپاشی را عملی کردم. 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.