خانه » اخبار روز » پلیس هند متهم به اهمال در نجات جان دختر قربانی تجاوز به عنف شد

پلیس هند متهم به اهمال در نجات جان دختر قربانی تجاوز به عنف شد

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وی با ابزار تاسف و اندوه فراوان از اینکه شاهد این درنده خویی و اقدام غیرانسانی متجاوزان نسبت به دختر جوان 23 ساله بوده، گفت: در حالی که دختر بیچاره با خونریزی شدید کف خیابان افتاده بود، پلیس و عابران حاضر در محل حادثه هیچ تلاشی برای کمک به وی انجام ندادند و او را با همان حال کنار جاده رها کردند.

 

این مرد جوان اظهارداشت: بی توجهی پلیس و مردم به قربانی در زمان وقوع حادثه و تاخیر در رساندن وی به بیمارستان موجب شد حالش وخیم تر شود و منجر به مرگ وی شد.

 

به گزارش ایسنا، دو هفته پیش هفت مرد یک دختر دانشجوی 23 ساله را مورد حمله سبعانه و تجاوز به عنف دسته جمعی قرار دادند و او را از اتوبوس به بیرون پرت کردند.

 

این مرد که سعی داشته به دختر جوان کمک کند می گوید: هر چه خطاب به نیروهای پلیس فریاد زدم به ما کمک کنید، آنان بدون توجه به اینکه حال دختر بیچاره چقدر وخیم است، مشغول تصمیم گیری درباره این مسئله بود که این پرونده مربوط به کدام اداره پلیس می شود.

 

بنا بر این گزارش، این دانشجوی جوان که در یک اتوبوس خصوصی در دهلی مورد تجاوز دسته جمعی قرار گرفت، دو هفته بعد در بیمارستان جان باخت. پس از این حادثه شهر دهلی نو، پایتخت هند، «پایتخت تجاوز» نام گرفته است.

 

مرد جوان می گوید: وقتی به محلی رسیدم که به دانشجوی همکلاسی ام تجاوز شده بود خون زیادی از او رفته بود و هیچ یک از عابران برای کمک به او اقدامی نکرده بودند و وقتی که ماموران پلیس به محل حادثه رسیدند زمان زیادی تلف کردند و بدون این که به فکر نجات جان قربانی بودند، درباره این ماجرا با هم جر و بحث می کردند.

 

تاکنون پنج مرد متهم به این پرونده تجاوز به عنف و قتل بازداشت شده اند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *