خانه » اخبار روز » دستگیری سارق الماس‌های ۴میلیاردی

دستگیری سارق الماس‌های ۴میلیاردی

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری فردی خبرداد كه ۱۰۰كیلوگرم شمش الماس به ارزش ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از یك كارگاه صنعتی در شهر اصفهان به سرقت برده بود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سرهنگ حسن یاردوستی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شكایت متصدی یك واحد صنعتی مبنی بر اینكه یكصد كیلوگرم شمش الماس صنعتی از كارگاه وی به سرقت رفته است، ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: به دنبال اظهارات مالباخته بلافاصله پرونده ای در این رابطه تشكیل و رسیدگی به آن در دستور كار ماموران تخصصی قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی صورت گرفته ماموران به یكی از كارگران این كارگاه صنعتی كه مدتی محل كار خود را بدون اطلاع ترك و دیگر مراجعه نكرده بوده مظنون شدند.

وی با بیان اینكه ماموران با به دست آوردن مشخصات و محل سكونت متهم با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و وی را در یك عملیات پلیسی دستگیر كردند، اظهار داشت: متهم كه ابتدا منكر هرگونه سرقت بود اما وقتی با ادله پلیسی روبرو شد به ناچار لب به سخن گشود و با اعتراف به سرقت صورت گرفته عنوان داشت، شمش های مسروقه را كه در فواصل زمانی مختلف از كارگاه به سرقت برده به یك مالخر فروخته است.

یاردوستی با اشاره به اینكه تلاش ماموران برای شناسایی مالخر ادامه دارد به سایت پلیس گفت:با اعترافات صریح متهم پرونده ،متهم و شاكی جهت كسب تكلیف و سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *