خانه » اخبار روز » سه اشتباه دولت احمدی نژاد در اقتصاد

سه اشتباه دولت احمدی نژاد در اقتصاد

“محسن رضایی” هدف از انجام سفر استانی خود به سمنان را حضور در همایش اقتصاد مقاومتی و عرض ارادت به خانواده شهید شاطری عنوان کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برگزاری مذاکرات اخیر ایران با گروه 1+5 گفت: بالاخره غرب ناچار شد نخستین نرمش خود را نشان دهد؛ هر چند این نرمش کافی نبوده و به هیچ وجه تامین کننده انتظارات مردم ایران نیست.

رضایی ادامه داد: نرمش غرب در مذاکرات بیانگر این است که آن ها نگران هستند ملت ایران بتواند روی پای خود بایستد و تحریم‏ها را خنثی کند.

وی تصریح کرد: غربی‏ها از تشکیل دولت آینده ایران می‏ترسند که دولت آینده بتواند بدون اتکا به قدرت‏های خارجی به شکوفایی اقتصادی دست یابد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: غرب در حال احتیاط است و احتیاط آنان هر چند مثبت بوده ولی کافی نیست؛ از غرب می‏خواهیم همه تحریم‏های ایران را از سر راه مردم کشورمان بردارد.

سه اشتباه اقتصادی دولت کنونی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره سه اشتباه اقتصادی دولت کنونی گفت: تحریم را بیشتر از 30 درصد در وضعیت اقتصادی کشور دخیل نمی ‏دانیم؛ 70 درصد وضعیت اقتصادی کشور از امور داخلی از جمله خودزنی، خود تحریمی و سوء مدیریت است.

رضایی مهمترین مسئله کشور را مدیریت و برنامه داشتن دانست و گفت: کشوری که برنامه نداشته باشد، خودش را به دست شانس و تصادف می‏سپارد.

وی تصریح کرد: در حالی که ما یک کشور قدرتمند هستیم، مسائل جدی داریم و باید قدرت پیش‏بینی و پیشگیری داشته باشیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: باید بتوانیم از همه نیروها و منابع بهره ‏برداری کنیم؛ کشوری که مدیریت آن ضعیف بوده یا برنامه‏ریزی نداشته باشد، عملا به بطالت گذرانده می‏شود.

 

منبع: arshnews.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *