خانه » اخبار روز » پسر جوان را در خونخواهی از برادرم کشتم

پسر جوان را در خونخواهی از برادرم کشتم

عليرضا، پسر جواني كه در بيست و پنجم مرداد ماه سال 89 در جريان درگيري در پارك بهاران تهران مرتكب قتل پسر جواني شده بود در دادگاه كيفري به دفاع از خود پرداخت.

   

به گزارش اعتماد، جلسه محاكمه متهم در شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران و به رياست قاضي عزيزمحمدي برگزار شد و نماينده دادستان با تشريح كيفر خواست، گفت: بر اساس محتويات پرونده و كيفر خواست، دادسرا «يعقوب» معروف به عليرضا متهم است در تاريخ 25 مرداد سال 89 در جريان درگيري در پارك بهاران تهران پسر جواني به نام «سيف الله» را با ضربه هاي چاقو به قتل رسانده است.

   

متهم به قتل از تاريخ يكم فروردين سال 90 بازداشت و در زمان وقوع جنايت 17 سال سن داشته است. با توجه به اقرار متهم، بازسازي صحنه قتل و گزارش پزشكي قانوني براي او تقاضاي مجازات قانوني را دارم. در ادامه اولياي دم با حضور در دادگاه براي قاتل پسرشان تقاضاي قصاص كردند.

   

رييس دادگاه سپس با تفهيم اتهام به عليرضا از او خواست به دفاع از خود بپردازد كه متهم اظهار داشت: شب حادثه از خانه با من تماس گرفتند و خبر دادند كه برادرم به نام محمدرضا با ضربه هاي چاقو مجروح و به بيمارستان منتقل شده است. سريع خودم را به بيمارستان رساندم كه در آنجا متوجه شدم برادرم به دليل شدت جراحات جان باخته است. وي در ادامه افزود: وقتي با جسد برادرم روبه رو شدم از شدت عصبانيت به خانه بازگشتم و چاقويي برداشتم و خودم را به محل درگيري در پارك بهاران رساندم و پس از شناسايي قاتل برادرم با چاقو چند ضربه به صورت و گردن او زدم. من قصد كشتن او را نداشتم، ضربه چاقويي كه به سينه مقتول اصابت كرده را من نزده بودم.

   

پس از دفاعيات متهم رييس دادگاه از دختر جواني كه شاهد قتل برادر متهم بود خواست در جايگاه حاضر شود كه دختر جوان در اظهاراتش گفت: من و محمدرضا- برادر متهم به قتل- مدتي بود با هم دوست بوديم. روز حادثه به دليل اينكه مي خواستيم رابطه مان را تمام كنيم در پارك بهاران در منطقه فلاح قرار گذاشتيم. در آنجا مشغول صحبت بوديم كه دو مرد سراغ محمد رضا آمده و با او درگير شدند. يكي از آنها نيز با چاقويي كه همراه داشت ضربه يي به سينه محمدرضا زد.

   

قاضي سپس از متهم پرسيد: مقتول آنها را مي شناخت؟

   

دختر جوان پاسخ داد: از حرف هايشان معلوم بود كه قبلا همديگر را ديده اند.

   

پس از دفاعيات وكيل متهم، عليرضا براي آخرين دفاع در جايگاه حاضر شد و گفت: بعد از قتل، من فرار نكردم و در مدت 7ماه در همان منطقه مشروب مي فروختم. قصد كشتن مقتول را هم نداشتم.

   

بعد از آخرين دفاعيات متهم قضات دادگاه براي صدور حكم وارد شور شدند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.