خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » حمودی: بازی با تراکتورسازی شش امتیازی است

حمودی: بازی با تراکتورسازی شش امتیازی است

علي حمودي درباره ديدار استقلال و الريان در دور گروهي ليگ قهرمانان آسيا که با تساوي 3 بر 3 دو تيم پايان يافت، گفت: “ما بسيار خوب بوديم و با بدشانسي و اشتباه هاي خودمان بازي را مساوي کرديم. الريان ضعيف تر از آن چه فکر کرديم بود. ما با وجود ميهمان بودن موقعيت هاي زيادي را به دست آورديم. حمله هاي زياد ما گواه ضعف الريان بود. وقتي الريان در زمين خودش تا اين حد اسير مي شود. قدرت ما را نشان مي دهد.”

 

به گزارش ايسنا، مدافع استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا استرس بازيکنان مانع از کسب سه امتياز شده است، اظهار کرد: “فکر نمي کنم که بچه ها استرسي در اين ديدار داشتند. دو، سه اشتباه فردي مانع از پيروزي ما شد و بازيکنان در مجموع خوب بودند. شايد پيش از بازي به يک امتياز هم قانع بوديم ولي در حين بازي تنها به 3 امتياز فکر کرديم؛ چرا که توان آن را هم داشتيم.”

 

وي در پاسخ به سوالي درباره برخورد امير قلعه نويي در رختکن استقلال پس از اين ديدار گفت: “قلعه نويي صحبت خاصي نکرد؛ چرا که همه بازيکنان از اين که موفق به کسب سه امتياز نشده بودند، ناراحت بودند.”

 

حمودي در ادامه درباره بازي اين هفته  تيمش برابر صبا و تراکتورسازي گفت: “بايد درباره هر بازي همان روز صحبت کرد. با اين حال با توجه به جدول مي دانيم که حتي با يک تساوي احتمال رسيدن ساير تيم ها به ما بالا مي رود. بازي تراکتورسازي هم از بازي هايي  است که شش امتيازي محسوب مي شوند. با توجه به بازيکنان خوبي که در اختيار داريم، نگران فشردگي بازي ها نيستيم؛ چرا که مي توانيم در هر ديدار ارنج جديدي داشته باشيم.”

 

وي در پاسخ به اين سوال که گفته مي شد، قرار است قبل از ديدار با الريان به بازيکنان استقلال پول داده شود، گفت: “اسم پول را شنيديم، ولي نديديمش.”

 

اين بازيکن استقلال که سابقه حضور در فولاد خوزستان را هم دارد، در پاسخ به اين سوال که آيا با شکست فولاد برابر صنعت نفت مي توان اين تيم را ديگر مدعي قهرماني ندانست، افزود: “در اين ليگ هيچ چيز مشخص نيست. البته شايد فولاد از اين پس به دنبال سهميه باشد ولي از حق نگذريم اين تيم با کادر فني و مديريت خوبي که در اختيار دارد، نتايج خوبي را کسب کرده و اميدوارم به اين روند ادامه دهد.”

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *