خانه » کامپیوتر و اینترنت » کاهش عرضه جهانی رایانه‌های شخصی در سال 2013

کاهش عرضه جهانی رایانه‌های شخصی در سال 2013

در سال 2013 میلادی شاهد کاهش 1.3 درصدی عرضه جهانی رایانه های شخصی خواهیم بود که این رقم اندکی از جریان سال گذشته بهتر است.

به گزارش ماکسیمم  پی سی، سیستم عامل ویندوز 8 مایکروسافت که با ورود خود به بازار جهانی چندان مورد استقبال قرار نگرفت و با سرعت کند مسیر پیش رو در دنیای رایانه های لوحی را دنبال می کند، نتوانست در سال 2012 میلادی بازار جهانی رایانه های شخصی را رونق دهد و این طور که مرکز تحقیقاتی IDC اعلام کرده است، در این سال گذشته فرآیند عرضه جهانی رایانه های شخصی با سیر نزولی همراه بوده است.

این مرکز تحقیقاتی در گزارش جدید خود توضیح داده که طی سال 2012 میلادی عرضه جهانی رایانه های شخصی با کاهش 3.7 درصدی نسبت به سال قبل از آن همراه بوده است.

مرکز IDC همچنین پیش بینی کرده است که در سال 2013 میلادی شاهد کاهش 1.3 درصدی عرضه جهانی رایانه های شخصی خواهیم بود که این رقم اندکی از جریان سال گذشته بهتر است.

شرکت IDC در نگاه خوشبینانه گفته است میزان کاهش عرضه جهانی رایانه های شخصی نسبت به کاهش سال گذشته یک سوم بوده است و از این بابت می توان خوشحال شد. بر اساس پیش بینی های این مرکز طی سال جاری میلادی تعداد کل رایانه های شخصی عرضه شده در سراسر جهان به 345.8 میلیون دستگاه خواهد رسید که البته این رقم از 350.4 میلیون دستگاه رایانه شخصی عرضه شده در سال 2012 کمتر است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.