خانه » کامپیوتر و اینترنت » برای نوروز آنلاین خرید کنید

برای نوروز آنلاین خرید کنید

هر چه به روزهاي پاياني سال نزديک مي شويم خيابان ها شلوغ و شلوغ تر مي شود. خيابان هاي شهر پر است از ماشين و ترافيک شب عيد.

همه در تب و تاب خريد اقلام مورد نياز، انجام کارهاي عقب افتاده و يک خانه تکاني اساسي هستند.

اگر خيلي اهل برنامه ريزي براي انجام کارهاي خود در اين چند هفته پاپاني سال و حتي ايام نوروز باشيد، حتما تا حالا فهرستي بلند بالا از کارهايي که بايد انجام بدهيد تهيه کرده ايد، اما اگر از آن دست از کاربران هستيد که چندان فرصت سر زدن به فروشگاه هاي مختلف شهر آن هم در اين شلوغي را نداريد چندان نگران نباشيد؛ چرا که دنياي مجازي به کمک شما خواهد آمد.

در حال حاضر سايت هاي مختلفي وجود دارند که مي توانيد با مراجعه به آنها دست به خريد اينترنتي بزنيد، از حراجي هاي شهر با خبر شويد، خود را از شر لوازم دست دوم خلاص کنيد و حتي شيريني شب عيد بخريد. اگر دوست داريد به دور از شلوغي هاي حاکم بر شهر تمام کارهايي را که بايد انجام دهيد در کمترين زمان به پايان برسانيد يا در ايام نوروز از تعطيلات خود لذت ببريد، با اين گزارش همراه شويد.

● از حراجي شهر باخبر شويد

آدرس سايت: www.harajer.com

موضوع: اطلاع رساني از حراج ها

شايد يکي از خوبي هاي خريد آخر سال، استفاده از حراج هايي باشد که اکثر فروشندگان براي فروش بيشتر محصولاتشان در نظر مي گيرند. اين روزها در کشور حراج هاي مختلفي برپا مي شود که اطلاع يافتن از همه آنها براي ما امکان پذير نيست. اگر نمي خواهيد از اين حراجي ها عقب بيفتيد، بهتر است به سايت «حراجر» سري بزنيد.

البته اين سايت تنها به حراج فروشگاه هاي مختلف در پايان سال مربوط نيست و با مراجعه به آن مي توانيد از حراج هاي مختلف در روزهاي مختلف سال با خبر شويد. براي شروع کار بهتر است از بخش «حراجي هاي پرطرفدار اخير» سايت شروع کنيد. در اين بخش شما به تازه ترين حراجي شهر خود دسترسي داريد.

همچنين به جز حراج در دنياي فيزيکي به کمک اين سايت شما از حراج فروشگاه هاي آنلاين نيز باخبر خواهيد شد. در همين زمينه سايت www.harajeshahr.com هم مي تواند به شما کمک کند.

● تجربيات خريدتان را به اشتراک بگذاريد

آدرس سايت: www.wikishoppia.com

موضوع: اشتراک گذاري تجربيات خريد

اين روزها و با افزايش قيمت کالاهاي مختلف، شايد چندان به صرفه نباشد که بخواهيد براي کالايي هزينه کنيد که در نهايت استفاده از آن شما را چندان راضي نمي کند. گاهي پرس و جو از افراد مختلف به شما مي تواند کمک کند که از خريد خود راضي باشيد.

درواقع استفاده از تجربيات افرادي که محصولات مورد نياز شما را خريداري کرده اند در بسياري از مواقع جلوي برخي ضررها را مي گيرد. سايت wikishoppia دقيقا همين کار را براي شما انجام مي دهد. wikishoppia يک شبکه اجتماعي است که شما مي توانيد با مراجعه به آن از تجربه خريد کاربران مختلف استفاده کنيد يا تجربه خود را در خريد يک کالا با اعضاي سايت به اشتراک بگذاريد.

اين سايت يک جمع دوستانه است که کاربران آن مي توانند تجربيات و دانش خود را از محصولاتي که خريده اند يا درباره آن اطلاعات کافي دارند با ديگران به اشتراک بگذارند و از دانش و تجربه ديگران براي انتخاب و تصميم بهتر استفاده کنند. در اين زمينه هم سايت هاي گوناگوني وجود دارند؛ اما فرق wikishoppia با اين سايت ها اين است که با ساختاري کاملا متمرکز، اجتماعي و البته با هدف ايجاد فضاي خارج از بحث تبليغاتي مکاني را فراهم آورده است تا کاربران بتوانند تجربيات خريد خود را با ديگران به اشتراک بگذارند.

به جست وجو و مشاهده نظرات و تجربيات خريد ديگران در مورد کالاهاي مختلف بپردازيد، تنها کافي است پس از جست وجو نظرات و نقد کاربران را مطالعه کنيد و پس از آن تصميم خريد خود را نهايي کنيد. با عضويت رايگان در ويکي شاپيا و پيوستن به شبکه اجتماعي اشتراک گذاري تجربيات خريد، مي توانيد نظرات و نقد خود را از محصولات يادداشت کنيد يا محصولاتي را که دوست داريد لايک کنيد. آنها را در فهرست علاقه مندي ها خود اضافه کنيد، به آنها راي دهيد يا در ديگر شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد.

● eBay ايراني

آدرس سایت: www.esam.ir

زمينه فعاليت: خريد و فروش آنلاين

مهم ترين کاري که اين روزها اکثر افراد انجام مي دهند خريد کردن است. اکثر مردم به دنبال نو کردن آنچه دارند هستند. سايت هاي زيادي در فضاي مجازي ايراني وجود دارد که با مراجعه به آن مي توانيد مايحتاج اساسي خود از لباس و غذا گرفته تا لوازم الکترونيکي و… را پيدا و به صورت آنلاين خريداري کنيد. سايت ايسام شايد يکي از بهترين سايت هاي خريد و فروش آنلاين در کشور باشد.

بسياري امکانات اين سايت را با برترين سايت خريد، فروش و مزايده دنيا يعني eBay مقايسه مي کنند. به طور خلاصه ايسام سيستم خدمات خريد و فروش آنلاين است که به وسيله آن اعضا مي توانند به سادگي و با اطمينان خريد کرده و يا کالاهاي خود را به روش هاي متنوع به فروش برسانند.

امکانات اين سايت هم براي خريداران است هم فروشندگان انواع کالا. ايسام اين امکان را براي فروشندگان به وجود آورده تا بدون صرف هيچ هزينه اي، سريع و آسان فروشگاه اينترنتي خود را راه اندازي کنند و به صورت آنلاين محصولات خود را به روشهاي مختلف و متنوع به فروش برسانند. فروشندگان مي توانند ظاهر و عملکرد فروشگاه خود را به دلخواه انتخاب کنند. ايسام از راه هاي متعددي براي افزايش بازديد از کالاهاي فروشندگانش استفاده مي کند.

همچنين ابزارهاي بازاريابي قدرتمندي را در اختيار فروشندگان قرار داده تا بتوانند بازديدهاي خريداران را مديريت کنند. اما در اين بين سايت ايسام، از خريداران نيز غافل نشده است. اطمينان و رضايت خريداران مهم ترين هدف ايسام است. اين سايت وجه پرداخت شده خريداران را تا زماني که آنها سفارش خود را به صورت سالم تحويل نگرفته باشند به امانت نزد خود نگه مي دارد. همچنين در صورتي که خريداران از خريد خود راضي نباشند با ارائه دلايل منطقي مي توانند وجه پرداختي خود را پس بگيرند. شما امکان خريد و فروش هر نوع کالايي را چه به صورت نو يا دست دوم از طريق اين سايت داريد.

يکي ديگر از بخش هاي اين سايت برگزاري مزايده در بخش هاي مختلف است. در اين بخش فروشنده براي فروش هر کالا قيمت پايه اي را در نظر مي گيرد و خريداران براي خريد آن کالا به رقابت مي پردازند. پس از پايان زمان مزايده، خريداري که بالاترين قيمت را پيشنهاد داده است برنده مزايده شناخته شده و کالا را خريداري مي کند. خريد، شرکت در مزايده ها، ثبت کالا و ايجاد فروشگاه در ايسام کاملا رايگان است.

● خريد و فروش کالاهاي ديجيتال

آدرس سايت: www.alldigitall.ir

موضوع: خريد و فروش اجناس نو و دست دوم ديجيتال

افزايش گاه و بيگاه قيمت ارز در بازار کالاهاي مختلف از جمله بازار کالاهاي الکترونيکي باعث شده تا کاربران کمي با دقت و وسواس بيشتري دست به خريد اين محصولات بزنند. در اين بين شايد استفاده از کالاهاي دست دوم راهکار مناسبي براي رفع نياز شما باشد. اگر به دنبال مکاني براي خريد يا فروش لوازم الکترونيکي هستيد، سايت آل ديجيتال مي تواند به شما کمک کند.

اين سايت در کنار خريد و فروش محصولات جديد در حوزه لپ تاپ، موبايل، تبلت، دوربين، ساعت و… به خريد و فروش محصولات دست دوم نيز مشغول است. اگر در بخش کالاهاي الکترونيکي نو نتوانستيد کالاي مناسبي پيدا کنيد، بهتر است به بخش «خريد و فروش دست دوم» برويد. در اين قسمت شما مي توانيد به فهرستي از کالاهاي ديجيتال مانند تبلت، موبايل، لپ تاپ، ساعت، دوربين ديجيتال، کنسول بازي، تلويزيون و… همراه با رقم هاي پيشنهادي آنها دسترسي داشته باشيد.

● برنامه ريزي براي سفر

آدرس سايت: www.lastsecond.ir

موضوع: بانک اطلاعات تور، آژانس هاي مسافرتي

حالا اگر بعد از اين همه تلاش و انجام کارهاي مختلف تصميم گرفته ايد از تعطيلات نوروزي خود استفاده و جايي را براي مسافرت پيدا کنيد، سايت lastsecond مي تواند به شما کمک کند.

با توجه به فقدان منابع غني در صنعت توريسم، گردشگري و آژانس هاي مسافرتي در ايران، اين سايت مي تواند مرجع مناسبي براي جبران اين کمبود باشد.

بسياري از مکان هاي ديدني در ايران، به دليل عدم معرفي صحيح و کامل از ديد بسياري از ما پنهان مانده اند، اما سايت lastsecond کمک مي کند تا شما بتوانيد يک مکان جديد و ديدني را براي مسافرت در تعطيلات نوروزي خود پيدا کنيد. البته اگر تصميم به گذراندن تعطيلات خود در خارج از کشور داريد، در اين بخش نيز lastsecond اطلاعات جامعي را در اختيار شما مي گذارد.

با استفاده از بخش راهنماي گردشگري داخلي و خارجي، سفرنامه ها و گالري عکس سايد شما مي توانيد بهترين تجربه سفر خود را در سال جديد رقم بزنيد. در همين زمينه و استفاده از تجربه سفر ديگران مي توانيد به سايتwww.parsis.ir نيز مراجعه کنيد.

● وقت گذراني در تهران

آدرس سايت: www.tehraner.com

موضوع: اطلاع رساني از برنامه هاي هنري و فرهنگي تهران

شايد تهران در زمان نوروز دوست داشتني ترين مکان براي گذراندن تعطيلات باشد. اگر تصميمي گرفته ايد تهران را براي گذراندن تعطيلات نوروزي خود انتخاب کنيد، بد نيست به سايت «تهرانر» سر بزنيد.

تهرانر يک پروژه گروهي ا ست براي اطلاع رساني درباره رويدادهاي فرهنگي در تهران. در واقع شما با کمک اين سايت مي توانيد بدانيد در ايام تعطيلات نوروز در تهران چه اتفاق فرهنگي در حال رخ دادن است و اگر مايل بوديد خود را به آن برنامه برسانيد. تهرانر بهترين گزينه براي وقت گذراني شما در ايام تعطيلات نوروزي خواهد بود.

همچنين اگر اهل سينما رفتن هستيد و دوست داريد از فيلم هاي در حال اکران در ايام نوروز با خبر شويد، بهتر است به سايت www.cinematicket.org هم سر بزنيد.

● قنادي آنلاين

آدرس سايت: www.shirine.ir

موضوع: فروش اينترنتي شيريني

شايد در ايام نوروز خيلي حس و حال اين را نداشته باشيد که به قنادي رفته و آنچه را که مايليد خريداري کنيد. اصلا نگران نباشيد چرا که سايت «شيريني» اين مشکل شما را کاملا حل کرده است.

اين سايت يک قنادي اينترنتي است که کاربران مي توانند شيريني هاي مورد نظر خود را به صورت آنلاين سفارش و در منزل تحويل بگيرند.

سايت شيريني، خيلي ساده و آسان به شما کمک مي کند تا لحظات خود و دوستانتان را شيرين کنيد، آن هم بدون جضور در يک قنادي. کافي است شيريني هاي مورد علاقه تان را در سبد خريد بگذاريد و آنها را سفارش بدهيد. همچنين شيريني هايي را هم که دوست داريد در فهرست مورد علاقه خود اضافه کنيد يا نظرتان را در مورد شيريني هاي مختلف بنويسيد تا ديگران هم از تجربيات شما استفاده کنند.

شيريني، کيک، دسر، شکلات، قهوه، آجيل و خشکبار، تنقلات، نان و … بخشي از محصولاتي است که در قنادي اينترني شيريني وجود دارد.

براي خريد کردن مي توانيد يا به صورت آنلاين هزينه را پرداخت کنيد يا در زمان تحويل اين کار را انجام دهيد. سفارش هايتان طبق زمان اعلام شده براي هر شيريني ارسال مي شود. گفتني است که شيريني هاي شما از بين قنادي هاي شناخته شده تهيه و براي شما ارسال مي شود.

همچنين از طريق اين سايت شما خيلي راحت مي توانيد دل عزيزان خود را با فرستادن يک جعبه شيريني در اين ايام و مناسبت هاي مختلف شاد کنيد.

● راهنماي بانکي در تعطيلات نوروز

آدرس سايت: www.banki.ir

موضوع: اطلاع رساني در خصوص فعاليت شعبه هاي بانکي

از آنجايي که تمام شعبه بانک ها در ايام نوروز مشغول به فعاليت نيستند، اين سايت به شما کمک خواهد کرد تا بدانيد براي انجام کارهاي بانکي خود در اين تعطيلات به کدام بانک مراجعه کنيد.

شما در اين سايت به آدرس اينترنتي بانک ها، اطلاعيه هاي بانکي، شماره تلفن بانک بانک هاي مختلف کشور، آدرس شعبه هاي بانک ها و.. دسترسي خواهيد داشت.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.